0 oy
208 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (227 puan) tarafından
tarafından kapalı
Başlık kapanacak biliyorum ama henuz siftah bile yapamadım gercekten cok uygun instagram zeyd tesettür sayfasi kızlar 200 tl ye bile elbise var kapıda ödeme var buyuk beden var alisveris yapmaniz sart değil takip edip destek olmaniz bile yeterli cok dua ederim ❤️ burdan gelenler dm den yazarsa ozellikle uygun olan 200 250 tl lik kiyafetleri atarım simdiden teşekkür ederim 
notu ile kapatıldı: Yasak post

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Instagram yok ama yazmak istedim ☺ bol bereketli kazançların olsun inşallah canim 
(227 puan) tarafından
Duan yeter teşekkür ederim inşallah cümlemizin <3
-Reklam-
0 oy
(11,099 puan) tarafından
Sayfa çakma sayfa dolandırıcı sayfası gibi görünüyor. Yeni mi açtınız 
(227 puan) tarafından
İnşallah bayramda da satış yapamazsam kapaticam zaten :D senin branşın ne
(11,099 puan) tarafından
Fen bilgisi. Yaa hadii.. Vallahi bu ay eşimin maaşı az yattı yoksa alırdım yaa..
(227 puan) tarafından
Nasip ya dun bi arkadaşım yazmis seni unuttum ayni urunu baska sayfadan aldim diye :D herkes nasibini yer ilk satışımı anneme yapicam sanirim bana dogum gunu hediyesi alacak :D olmazsa da olmaz gunde 100 cesit urun atıyorum ne begeni var ne soran var olmazsa kapaticam mecbur bosuna uğraşıyorum
(11,099 puan) tarafından
Yaaa Allah hayırlı helal kazanç versin..
Ah şu analarımız olmasa...
(227 puan) tarafından
Amin.. Allah başımızdan eksik etmesin..
0 oy
(129 puan) tarafından
Kız neresi uygun bunların bu parayı vereceğime bilindik bir yerden alırım 
(227 puan) tarafından
Açıklamamin sonunda 200 250 tl lik kiyafetleri dm den yazanlara atarim diye belirttim . 200 liraya bilindik yerden buyur al nasil alacaksan
(129 puan) tarafından
Lcwden kupona tanığı 150 ye aldım hem de 3 tane canım  yani bana pahalı geldi iyi kazançların olsun kuzum  bisey demiyorum şahsi fikrim
(253 puan) tarafından
150₺ ye 3 tane elbise mi aldın ve nasıl aldın kopun adı ne
(227 puan) tarafından
Ne aradığına ve giyim tarzına da bağlı. Ben tesetturume göre bir elbiseyi orda bulamiyorum mesela. Eger kupon takip ediyorsan ve tunik giyiyorsan defocta yu tavsiye ederim harcama yaptikca para puan da kazandiriyo
(129 puan) tarafından
Yok kız tanesi 150
0 oy
(227 puan) tarafından
Post yukarı çıksın 
0 oy
tarafından
Takip ettim canim
(227 puan) tarafından
Cook teşekkür ederim Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 604 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 634 göst.
5 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busrayyyy (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
28 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

381,990 soru

11,436,052 cevap

35,003 kullanıcı

...