0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
8 aylık bebeğim var 3 4 gündür çok mız mız özellikle 12 den sonra ağlıyor hep uyutmaya çalıştgmda hele avaz avaz ağlamaya başlıyor kendini geriye atıyor napacgimi sasrdim uykusuzluk bı yandan sahurdan sonra 5 gibi uyuyor erkenden kalkıyor normalde 12 de uyurdu neden böyle oldu kafayı yicem

6 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Diş falan çıkarıyorsa ondan olabilir.
(31 puan) tarafından
Sanırım ondanda olabilir diye düşünüyorum çünkü alt damaklari aşırı beyazlamis sis şekilde sanki su toplamış gibi
(7,118 puan) tarafından
Eline soğuk şeyler ver canım, rahatlatır bebişi. Dişliği varsa koy dolaba soğusun ver eline. Hasta falan değil dimi
(31 puan) tarafından
Yok hayır hiçbir sıkıntı yok Allah'a şükür kakasını da yapıyor iştahı azaldı ama çorba yerdi zoraki yediriyorum
(7,118 puan) tarafından
Diş sıkıntısı muhtemelen.
-Reklam-
0 oy
(15,349 puan) tarafından
8. Ay atagidir. Bı de dış cikariyordur. Allah kolaylık versin 
(31 puan) tarafından
Sanırım öyle ya çok huzursuzlasti
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Dis olabilir biz de sekizde cikardik huzursuzlugu baslamis olabilir 
(31 puan) tarafından
Artık dişin de zamanı daha hiç çıkarmadı ara sıra ateşi oluyor calpol veriyorum damaklar şiş beyazlamis artık iyicene
(13,841 puan) tarafından
O yapiyodur uykusunda aglamalar uykuya gecememe huysuzluk yapabilir
0 oy
(11,467 puan) tarafından

Disten sanırım canım kızım da saat başı uyaniyordu hep tedagil ver çok aşırı huysuzsa ağlıyorsa calpol ver yatmadan önce saat 3.48 şuan 1 saattir uyusun diye bekliyorum  :)

0 oy
tarafından
Diş çıkarıyor olabilir eczaneden bebek damağı için dersen dentinox verirler onu al damaklarına sür çok rahatlar canım veya eczaneden tedagil diş tozu da alabilirsin aşırı rahatlatıyor o da ben kızıma çok kullandım, bide 5-6 tane karanfili havanda ez üzerini geçecek kadar halis zeytinyağı kat 1 gece karanlıkta beklesin onu da damağına sürebilirsin. Bide çok çok huzursuz olduğunda ağrı kesici vermelisin bence yazık çok ağrısı oluyordur 
0 oy
(915 puan) tarafından
Kesin diş döneminde bu bebelerin ne atağı biter ne uyku gerilemesine ne dişi valla  

İlgili bir soru bulunamadı

381,913 soru

11,433,281 cevap

34,998 kullanıcı

...