0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Bundan 1 ay önce falan uykusundan horoz üüürrüüü diyo dye ağlrak uyandı ondan snra sürekli uyanıkken faln horz üüürrüüü dyo dyip druyo hergn tekrarlıyor gce st içmk içn uyannca faln söylüyor bnde desn bişy olmaz dyorum ama srekli tekrarlmsı beni korkuttu 27 aylık parmağını ağzına götürüp ham yapıyo dyo :( 

5 Cevaplar

0 oy
(6,268 puan) tarafından
Acaba horoz parmağını mi acıttı 

Korkmuş muhtemleen oku canım Ayetel Kürsi yatmadan once
(4,067 puan) tarafından
Srekli okuyup uyutyrum zaten horoz görüyor ama hiç ellemedi dha
(6,268 puan) tarafından
Horozu tekrar gördüğünde sen sev yanına yaklaş belki korkmaz ama birden yanımdayken orlterse korkar dahada
(4,067 puan) tarafından
Ya ne blim 1 aylk dha bebğim var kıskandığı içn mi böyle yapıyor acba dye düşünüyorum artık 2 gndür acayip huyu değişti
(6,268 puan) tarafından
Bak bu olabilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya kiyamam ona yanlış anlama ama böyle çocuk ağzından anlatınca istemsizce güldüm kusura bakma ... Benim ablamin oğlu da çizgi film izlerdi TRT çocuk da İbi diye bı çizgi film var orda ki dodo isimli kişi hep anahtarı çalıyor yiğenim uykudan uyanır ağlardı teyze dodo anahtarı götürdü... Yada gündüz hep dodo anahtarı götürdü derdi 
(4,067 puan) tarafından
Ya 1 aylık bebğim dha var acba kıskançlık faln mı yapıyo dye düşündüm 2 gündr o kdar değişti ki hyu tüm ilgi aslına onda ama anlamdım bnde
0 oy
(618 puan) tarafından
Bi pedagolaga mi götürsen 
0 oy
tarafından
Eve kedi almanızı tavsiye ederim çocuklar için çok iyi ve korkularına birebir farkı görüsünüz eminim çevremde tanık oldum kendimde doğum yaptıktan sonra nasip olursa Alicam
0 oy
(984 puan) tarafından
Benim kardeşim de 2 yaşından beri (2 ay sonra 3 olacak) rüyasında in uyanıp möö başımı ısırdı diyordu. Hâlâ da diyor. Bazen ağlamadan uyansa bile rüyanda ne gördün diyoruz möö başımı ısırdı diyor. Bi kez korkunca sürekli o geliyor demek ki akıllarına. Ben 21 yaşındayım sanırım 5-6 yaşlarındayım Bi gece aşırı korkmuştum sadece Bi görüntü var aklımda

Ne zaman gözümün önüne gelse korkarım yanii. Beyin silmiyor demek ki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 380 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Emine S (16,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 173 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy