0 oy
452 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,538 puan) tarafından

image

imagemangoyu sadece mayısa kadar kullanabilirim sıcaklar bastırınca giyilmez diğerinide alsam şimdi giyilmez bayramda yağmurlu olur kayinvalidemin gorumceleri gelecek giyin süslen gel dedi acil birini almam lazım 

28 Cevaplar

+5 oy
(7,121 puan) tarafından
Fermuari berbat duruyor 
(1,538 puan) tarafından
Yok be o orjinal gorsel koymuşlar potluk filan yok hic
(7,121 puan) tarafından
Potluktan değil zaten fermuar olması çok kötü göstermiş balım
-Reklam-
+1 oy
(15,244 puan) tarafından
İlki daha güzel ama sadece az bı zaman için giymeye degmeyebilir. O yüzden diğeri daha inceyse onu al 
(1,538 puan) tarafından
Aynen kuşum mevsimlik o 1 ay anca giyebilirim dolap bekler sonra para olsada ikisini alsam keşke:D
(15,244 puan) tarafından
Aynen ben ikisini de çok beğendim. Ama ilkini daha çok beğendim..ama en iyisi uzun zaman giyeceğin bişey olsun  diğerini al
+1 oy
(3,586 puan) tarafından
Birincisi daha güzel gibi 
(1,538 puan) tarafından
Evet 1 güzel tarz duruyor
+1 oy
(2,545 puan) tarafından
İlki diyorum güle güle giy canım :)
(1,538 puan) tarafından
İlki daha güzel dimi  onu alıyım bari sağol kuzum :)
0 oy
(7,971 puan) tarafından

Çok pahalı degilmi :D

(1,538 puan) tarafından
Aşkım pantolonlar pahalı zaten almaya kalksam 400den aşağı bisey yok e ustunede al diyelim aynı fiyata gelecek bide uyduramiyosun bu tek giyin çık hemen
0 oy
(7,735 puan) tarafından
Tarzim deil fikirde yurutemiycem
0 oy
tarafından
Sanki ilk resimdekinin rengi dHa hoş 
(1,538 puan) tarafından
Evet canım hoş ama 1 ay ancak giyilir sonra dolapta bekler benimde hoşuma o gitti
tarafından
Seneye giyersin:)
0 oy
tarafından
Tulum hiç rahat olmuyor tualete nasıl gitçen ahahhaa bende farklı bi tulum var ince yazlık arada bi giyiyorum tualete zor yetişiyorum soyun çıkart gir çık geri giy zor oluyor ahahha fazla uzun süre giyemem demişsin zaten başka ürünlere göz at bence 
(1,538 puan) tarafından
Yok ben ev dışında zaten tuvalete gidemiyorum ama alttaki belden assagiya kadar fermuarlı o kolaylığı var
tarafından
O zaman onu al canm
0 oy
(11,309 puan) tarafından
Hiç sevemedim bi tuhaf duruyorlar
(1,538 puan) tarafından
Ay yok kız üstte çok güzel duruyor göz alışkanlığımiz yok bizim ondan garip geliyor
(11,309 puan) tarafından
Olabilir canjm haklısın  :)
0 oy
(1,057 puan) tarafından
Bu tarz beğenmiyorum ama ilki
0 oy
(15 puan) tarafından
Giyinip süslenmen gereken ortamsa bunu şık bulamadım bu daha spor Bi tarz çünkü .heleki senden yaşça büyük kadınlara göre şık bir görüntü oluşturmaz bu elbise falan bakabilirsin naçizane fikrim 
(1,538 puan) tarafından
Kuzu bunun altına topuklu giyicem ben alttakini alicam muhtemelen hem spor hem klasik kombinlenebiliyor saclarimida su dalgası yapıcam
0 oy
(618 puan) tarafından
Kız giyin süslen dediyse   daha değişik elbise yada kalem etek  pantolon üste bluz gibi bisey baksana 
(1,538 puan) tarafından
Elbisem çok var farklı istiyorum ben gecenlerde kız kardeşim giymiş böyle çok beğendim ver tulumunu biraz takiliyim dedim abla yeni aldım biraz giyim dedi vermedi gıcık:D
(618 puan) tarafından
Yani üstünde güzel durabilir benim tarzım değil ama ilkinin rengi daha güzel alttakini hiiic begenmedimm
0 oy
(119,354 puan) tarafından
çişin geldinde zor bunu cikarmak
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Mankenin üstünde durduğu gibi olacaksa bence hiç biri 
(1,538 puan) tarafından
Duruş bozukluğu oluyor onlarda aldanma orijinal resimlerinide gördüm sen ben gibi kadınlarda gayet güzel duruyor
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Dün ceyda kırıcı bir link paylaşmıştı bayıldım orda ki tuluma Trendyol da o da hem de uygundu bunlara göre 
(1,538 puan) tarafından
Hangisi canım varmi elinde
(2,350 puan) tarafından
https://ty.gl/8tt2znp0om
Buydu canım düğmeli daha hoş duruyor
0 oy
(1,016 puan) tarafından
İlki daha hoş 
(1,538 puan) tarafından
Kollarını kestirsem nasıl olur
0 oy
(734 puan) tarafından
Canım 1 incisi hos ama Bi tık mevsimlik yazında giyecengin bak cok guzel yorumlara bakma Jersey pahalı ama illaki mecbur bşlr alınıyor 
(1,538 puan) tarafından
Sey düşündüm canım 1. Alıp kollarınımi kestirsem acaba nasıl olur fikrin nedir
(734 puan) tarafından
Olabilir canım yarım kol olabilir kışında giyersin ama terziye sor kesilir mi diye
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Boy ve kilon nedir uzun boy ve zayifsin 1.ci güzel 
(1,538 puan) tarafından
Boy 160 kilo 50 canım yani minyon bi kadınım fiziğim orantılı ama göbek basen yok
(1,375 puan) tarafından
1.ci güzel ozaman cnm
(1,538 puan) tarafından
Peki kollarını kestirsem nasıl olur kuzum çoğu arkadaş 1, al demiş
(1,375 puan) tarafından
Kısa kol mu istiyorsun bence bu modele kısa kol olmaz hoş durmaz yani cnku kolları bombeli geliyor.
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Kiz boyaci kaynakci tulumu gibi baska bisey bul bence fermuarlari cok kotu duruyor bence
(1,538 puan) tarafından
Hahahaha yaaa :D
0 oy
tarafından
Canım yanlis anlama ben tulum sevmiyorum bence ikiside güzel değil Jean gömlek pantolon alsan daha şık durur bence yada Jean  ceket pantolon 
(1,538 puan) tarafından
Yok canım niye yanlış anlayim  görsel herkese hitap etmek zorunda değil eleştirilere açığım ceketim var aslında ama tek parça olsun istedim kombinlemek zor diğer türlü ama dikkate alicam sağol kuzum :)
tarafından
şimdiden ne alırsan güle güle giy canım :)

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 310 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde hpymomm (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 168 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde hpymomm (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 269 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cinar_efem00 (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 288 göst.