0 oy
95 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar leke çıkarıcı ne kullanıyorsunuz kızımın montu olsun kıyafetleri olsun hep böyle lekeli ya normal makinada yıkıyorum temizlenmiyor beyaz çamaşırlarıma çamaşır suyu sürüp bekletiyorum makinaya atıyorum tertemiz çıkıyor ama renklilere ne kullanacağımı bilmiyorum ya fotolu yorum yaparsanız sevinirim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Kızlar 

image

Bunun gbı 

(11,367 puan) tarafından
Bulaşık ve camasir deterjanini elini yakmayacak kadar sıcak suya karıştır biraz beklet sonra citile canım
tarafından
Denedim işe yaramadı canım ya domol al demiş ıkı kişi onu alıp denicem sıcak suda bekletecem inşallah işe yarar
(11,367 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
+1 oy
(3,259 puan) tarafından
Baby me çamaşır suyu tozu kullanıyorum renklilere ebebekten alıyorum 
(1,375 puan) tarafından
Bende ondan kullanıyorm gercktn çok iyi ben yazicmtm ama yazmssn
tarafından
Beyazlar için mi kullanıyorsunuz ?
(3,259 puan) tarafından
Renkliler ve beyazlar için.
0 oy
tarafından
Yeşil banyo sabunuyla iyice çitileyip makinaya atıyorum tertemiz oluyor. Vanish de kullandım ama işe yaramadı sabun dışında 
tarafından
Yeşil sabunu bende alıyım deneyim o zaman ya
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Nornal toz deterjan dışında birşey kullanmıyorum 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(7,768 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Rosmanda domol toz leke çıkarıcı al canım ılıktan a sıcak suya ilaç dök giysileri bastır bir gece beklet at makinaya renkleri karışan giysileri dahi temizliyo

tarafından
Fotoğrafını atabilir misin canım burda büyük marketler var oradan bakıyım bulursam alıyım işe yararsa çok dua ederim vala sana Allah razı olsun
(7,768 puan) tarafından
Her lekeyi çıkarır canım fısfıs sakın alma misal vişne düşün çocuk ısırdı sıçradı her yere her yere sık sık ilaç gereksiz bitiyor toz gayet idral rosmanın kendi sitesindende alabilirsin resim ekliyorum
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
(7,768 puan) tarafından
Ekledim canım çokta bereketli uzun süre gidiyo ama ben indirim yakaladıkça stokluyorum
tarafından
Çok teşekkür ederim canım rosmanın uygulaması mı var googleden mi sipariş veriyorsun
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Persilin bitene deterjanindan almış esim kokusu yoğun ama acayip etkili renklilerde ambalajini attım keşke atmasaydım ondan dene 
tarafından
Tamam canım bakıyım
0 oy
(13,920 puan) tarafından

Kim sorarsa ayni tavsiyede bulunuyorum. Sanada aynisini tavsiye edecem. 

image

tarafından
Yukarda arkadaşın dediği bundan mıydı acaba markette fiyatı nedir biliyor musunuz ?
(13,920 puan) tarafından
Bilmiyorumki canim ayni şeyi mi söylüyor arkadaş. Fiyatini bilmiyorum eşim aldiği için.
tarafından
Tamam canım Allah razı olsun burda büyük marketler var oralara bakıyım alıyım
(13,920 puan) tarafından
Canim bu sadece rossmanda satiliyor birde internette satişi var sadece. Normal marketlerde satilmiyor diye biliyorum ben.
tarafından
Öyleyse internetten sipariş veriyim canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 83 göst.
24 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnos_1 (7,979 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 153 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 270419gokce (1,795 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı