0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
2 senedir hazırlanıyorum kpss ye geçen sene olmadı bu seneye de denemek istedim ama çocuk ev işi çok zor sosyal hayat desen hiç yok gezip tozanlara özeniyorum resmen :( 

4 Cevaplar

0 oy
(8,922 puan) tarafından
İyi bir puan almak istiyorsan nefes almayı bile unutacaksın valla. Sağlam beş altı ay düzenli çalışma istiyor. 
(442 puan) tarafından
Öyle yapmaya çalışıyorum canım ins emeğimin karşılığını alırım
(8,922 puan) tarafından
Amiin canım. Rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah.
-Reklam-
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Bölümünüz nedir?
(1,929 puan) tarafından
Kaç aldı bu alımda?
(1,934 puan) tarafından
Hiç takip etmiyorum Öğretmenlik yapmak istemediğim için kpss çalışmıyorum ama diğer bölümlere göre az yani 200 300 civarıydı en son baktığımda
(1,929 puan) tarafından
Yok ya o kadar değildi bence. Üşenmedim baktım 1408 kişi alıyor bu atamada.
(1,934 puan) tarafından
Benim baktığına baya oluyor belkide yeni mezunken bakmıştım 2018
(1,929 puan) tarafından
Olabilir o zamanlar gerçekten az alıyordu
0 oy
tarafından
Bu devirde devlete kapağı attın attın yoksa iş yok her yer torpil şu bu dolu Bi bakıyorsun vasıfsız insanlar müdür şu bu olmuş ne alaka diyorsun ama oluyor işte 
(442 puan) tarafından
Öyle vallahi ama süreç uzun ve zor nasip bakalım elimden geleni yapıyorum
0 oy
(186 puan) tarafından
Ben de geçen sene hamileyken kendimi eve kapattım tabi bulantılar ev işleri akraba ziyaretleri derken gerekli verimi gösteremedim istediğim puanı alamadım. Kendi mesleğimden atanmam zordu mebin atamasından şansımı deneyim dedim elhamdülillah dün atandığımı öğrendim. Rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin ben atandım şimdi atanmak isteyenler için bol bol dua ediyorum bu sürecin ne kadar zor olduğunu çoook iyi biliyorum. Ama biz kadınlar çok güçlüyüz her şeyi başarabiliriz Allahın izniyle 
(442 puan) tarafından
Hayırlı olsun sizin için çok sevindim ins banada atanmak nasip olur sizin bölümünuz neydi peki :)
(186 puan) tarafından
Aminn inşallah. Ben odyologum maalesef alımımız çok az puanım yetmeyince bir de mebden şansımı denedim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin en kısa sürede

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 189 göst.
11 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyla (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 415 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yaprak-13 (10 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı