0 oy
97 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,092 puan) tarafından
Her Gün ne yapacağımı şaşırıyorum bi gün  yağda yumurta bide gün haşlama genelde yumurtayı çeşitlendiriyorum ne yapabilirim sizler neler yapıyorsunuz 

5 Cevaplar

+1 oy
(11,077 puan) tarafından
Her gün normal kahvaltı evde ne varsa o. Genelde yumurtasız kahvaltı olmaz bizde. Tost, patates kızartması, krep, pankek, poğaça ve yumurtanın her türlü hali :) fikir olabilir. Tabi ki peynir zeytin reçel helva tahin pekmez domates salatalık bunlardan hangisi varsa gelir sofraya. Kahvaltıda çorba içengillerden değiliz biz
(2,092 puan) tarafından
Evet bizde kahvaltıda çorba icengillerden değiliz :D :D
-Reklam-
+1 oy
(1,271 puan) tarafından
Maydanozlu cevizli yumurta yapiyorum haslama bazen menemen irmikli yumurta yapiyorum  ispanakli ,zeytinli ,patatesli yumurta yapiyorum kahvaltida hergun yogurt yediriyorum portakal suyu mandalina suyu veriyorum pankek yapiyorum sigara boregi tavaboregi yada ispanakli borek  patates kizartmasi kahvalti tyrlerini sevmiyo genelde  corba falanda aksamdan kalinca yediriyirum
+1 oy
(1,159 puan) tarafından
Ay kizlar benim kizim yumurta peynir zeytin recel bal kaymak ne denediysem yemiyor doktora götürdük her gun yumurta yesin cesitlendir diyo onu zaten yapıyorum yani yumurtayi pankek vs yap ama yesin dedi asla pankek vs yiyen bir cocuk degil 2 yasinda napacagimi sasirdim yaa nasil sevdirebilirim
(7,745 puan) tarafından
Yumurtanın her çeşidini dene bence. Ben öyle yaptım. Benim kızım ilk başlarda tamamen pişmiş yiyordu. Gerçi şimdi de her türlü seviyor. Pankek tatlı olarak yapıyordum. Azıcık çikolata sürüyordum. Peyniri de normal yemediği için içine saklıyordum. Çikolatalı olunca yiyordu. Bir süre de öyle devam ettim. Sonra düz bir şekilde yedi. Omlet yapıyorum Fransız omleti. Onu da seviyor. Et türevlerini seviyorsa onunla karıştırabilirsin
(1,159 puan) tarafından
İnanirmisin asla yemiyor hic bisey çikolatayi bile denedim onuda yemiyor sevmiyor kizim sadece yogurt corba hastası birde cok nadir kofteli yemekleri yiyor gittik doktora ver diyor sanki ben vermiyorum saatlerce ac kaldi ac kalinca yer dediler yine yemiyor valla nasıl yedirecegimi sasirdim artik gercekten
(7,745 puan) tarafından
Benim kızım da öyleydi ama bir şekilde yediriyordum. Bir ara dışarıdan köpek sesi duydu.  Onu duyunca bir yedi. Şaşırdım. Bir hafta kadar köpek sesiyle. Bir keresinde de eskicinin sesiyle yedi. Biliyorum korkutarak yemek doğru değil ama mecbur kaldım ben de
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Dr umuz gün aşırı verin yumurtayı demişti bize her gün tüketmesi iyi değilmiş bir gün arayla verin. Kızım tost sever tost yaparım soğanlı menemn sever sahanda yumurtayı kaşarlı maydanozlu sever. Krep yapın pankek yapın akşamdan sevdiği çorba varsa çorba ve zeytin kaşarla birlikte o şekilde de kahvaltı yaptırıyorum 
(2,092 puan) tarafından
Alerji falan için mi dedi acaba yumurtayı
(2,537 puan) tarafından
Hayır bizim alerjik durumumuz yok her gün yemesi fazla olurmuş. O zaman biz de 18 aylık olacaktık artık gün aşırı veriyorum.
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Bazen gerçekten insan bişi bulamıyor ya bende ıspanak li soğanlı pırasalı peynirli yumurta yaparım bazen haslarim bazen çorba bazen de mujalmebi yaparım menemen yaparım patates haslarim küçük küçük doğrarim uzerine yoğurt dokerim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 212 göst.
0 oy
4 cevap 109 göst.
15 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Seker bal (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 377 göst.
30 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Fatmaaaa33 (306 puan) tarafından soruldu

380,309 soru

11,386,932 cevap

34,887 kullanıcı

...