0 oy
368 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (11 puan) tarafından
Arkadaslar bnm basima geldi basina geln varsa yazsin pazartesi alisveris yaptim intagramdn durunun bandalari siteden alip birinin adina para gonderiyorsun dekont istiyo attim sonra kargo msj bekliyorum yok carsamba oldu cvp yok cuma gunu yazdm yine yok sikayet varda kac kisiyi dolandirmislar baktim sizden cok sikayet var degince kadin ses kaydi atti boyle bagirarak kizarak kendi hakliymis gibi bn dun paea iademi istiyorum dedim o da 14 gun yasal surec var  bn senin parani 14. Gun vercem dedi boyle birsey mumkunmu anliyan varsa yazsin lutfen

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum Allahaskına hıc tv falan ızlemıyomusunuz ne demek siteden alıp baskasının hesabına para atmak, nıye yanı? Yaparken ulen ben neden bu hesaba para atıyorum ne alaka demedın mı
(11 puan) tarafından
Ah canm benm oyle normal bi siteydi ki gaflete nasil dustum ben anlamiyorum bana yasal syrec 14 gun diyor ama kargi cikis yok bnimi oyalaicak bu anlamadim ya
tarafından
Gecmıs olsun balla hıcbıseu olmaz, dekonta yazdın mı bandana ucretlerı vs dıye
(11 puan) tarafından
Eft yaptim siteden bi kod veriyorlar o kodu aciklama kisma yaziyorsun o kod kargo koduymus ondan yaziyormussun
tarafından
Acıklamaya bandana parası da yazdırmamıs seytanlar gecmıs olsun canım
(11 puan) tarafından
Nasil oldu bilmiyorum hala onca insani dolandiriyorlar ama benm kargomu eksiksiz yolladilar 10 gun sonra  sadece alici odemeli yapmislar helal para geri doner demistim
-Reklam-
0 oy
(369 puan) tarafından
kiz almayın şu sitelerden bisey mutlaka başına gelen vardır postun yukarıya çıksın görsünler diye yazayım dedim umarım paranı iade ederler
0 oy
(810 puan) tarafından
Benim başıma gelmedi gelemez de çünkü instagram kullanmıyorum. Sen bu siteden alışveriş yaparak hata etmişsin canım hiç güvenilir değil ordaki sayfalar. Paran gitmiş ama bunun peşine düşebilirsin hakkını ara.
(11 puan) tarafından
Kac kez alisveris yaptim ilk kez boyle gaflete dustum sadece bu isten anlayan varsa cok iyi olur
0 oy
tarafından
Canm bir sayfa yorumlara kapaliysa bilki o dolandiricidir
0 oy
(809 puan) tarafından
Karakola git şikayet et . Zaten telefon numarası da var ne diye alışveriş yaparsınız Instagramdan haberlere bile çıkıyor web sayfası olan yerlerden alışveriş yapın. Böyle havale EFT kapı da ödeme olan yerlerden yani Instagramdan alışveriş yapmayın daha çok dolandirilirsiniz benden söylemesi 
(11 puan) tarafından
Telefon numarasi var ama msjlara donus yok ilk jez boyle bi hata yaptim kac kez alisveris yaparim boyle bir seyle ilk kez karsilastim
0 oy
(7,618 puan) tarafından

Şimdi baktım da ismi hiç değişmemiş belki geç çalışıyorlar geç gönderiyorlar 

image

(11 puan) tarafından
Canm malesef sikayet var da kac kisi benm gibi olmus para gondermisler ne kargo var nede para iade msjlara donus yok ben dun sizin hakkinizda boyle gordum degince kadin sesli msj atti bagirarak iade istiyorum dedim o da 14 gun yasal surem var dun itibaren 14.gun paranizi vercem dedi bu bana hic inandirici gelmedi
(11 puan) tarafından
Ben bagirmadim o bagiriyor sesli msj atiyor bn sakince komusuyorm msjda
0 oy
(1,050 puan) tarafından

Dolandırıcı mı bilmem ama 

Evet yasal süreç 14 gün 

Bekle yatirirlr inş 

0 oy
(10,230 puan) tarafından
 Pazartesi sipariş vermişsin 5 7 gün içinde kargo yazıyor. Şikayet varda okuduğun ile muamele etmen yanlış bir beklersin o yazdığı süreyi sonra dersin nerde benim kargom. Bana normal sayfa gibi geldi bu valla. Benim birçok arkadaşım da hatta takip ediyor. 
(11 puan) tarafından
Malesef site dolandirici sikayet varda hala bissuru kisi yaziyor ama aradan sectiklerine urun gonderiyorlar yada yasal islem baslatana karakola gidene para iadesi yapiyorlar bana da nasil olduysa urunumu yolladilar iade istedim ama bana odemeli olarak urun gonderdiler
0 oy
(1,129 puan) tarafından
14.gun parani verecem demesinin sebebi sadece seni oyalamak oda biliyor ki artık 14. Günden sonra hiç bir şekilde şikayet hakkın kalmayacak uyanık ol bacım bekleme 14. Günü haklıyken haksız duruma düşürecek seni 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 258 göst.
0 oy
4 cevap 226 göst.
0 oy
3 cevap 68 göst.
1 Eylül 2023 Kültür-Sanat kategorisinde baltopagiannesi (552 puan) tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,732 cevap

34,778 kullanıcı

...