0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar adana şehir hastanesin de doğum yapan var mı bildiğiniz iyi doktor var mıdır 

3 Cevaplar

0 oy
(103 puan) tarafından
Canım ben acil sezaryen ile doğum yaoptim doktor ismi bilmiyorum ama hastane özel hastane gibi çok iyi tek kişilik odalar temizliği felan 
(20 puan) tarafından
Evet canım bende ilk kızımı şehir hastanesin de sezeryan iyi doğum yaptım acil sezeryana alındım ama doktor ismi bilmiyorum memnun kaldığım için ikinci çocuğumu da o hastanede doğum yapacağım ama hangi doktora gitsem bilemedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzenim orada yaptı emin ceylan diye bi doktor çok memnun kaldı 
(20 puan) tarafından
Ben o doktordan memnun kalmadım konuşmasi çok tuhaf 1 kere muayene gittim bidaha gitmedim
0 oy
(15,958 puan) tarafından
Ben orda doğum yaptım tabi o zaman daha korona gelmemişti Türkiye'ye. Özel gibiydi doğum odası ve servis odası sadece bana aitti refakatcim de benle beraber kalıyordu. Sürekli konrtole geliyorlar tanıdığım doktor yok orda zaten dogumuma doktor da girmemişti ebeler ve stajerler vardı. Ama koronadsn sonra nasıl oldu bilmiyorum kuzenim 4 5 ay önce orda doğum yaptı doğum odasında refakatciye izin vermemişler. Hala öyle mi bilmiyorum 
(20 puan) tarafından
Benim sezeryan ile olacak yanımda kısmet olursa annem gelecek yani refakatçi kabul etmiyorlar mi çok şaşırdım bu duruma
(103 puan) tarafından
Ben 1 buçuk yıl önce doğum yaptım canım,doğum onvesi de hastanede yattım 5 gün oraya almadılar refakatçi ama doğumdan sonra başka kata alıyorlar ve refakatçi alıyorlar oraya
(15,958 puan) tarafından
Evet doğum anında refakatçi kabul etmiyorlar servise çıkınca kabul ediyorlar
(20 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kızlar yorumlarınız için

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ikra_1212 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
0 oy
2 cevap 72 göst.