0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (567 puan) tarafından
Kızlar ben 29 haftalık hamileyim evimde ilk ramazanımız. Ben eşimin ailesini davet etmek istiyorum ama çok kalabalıklar. Abilerinin 5er çocuğu var tek tek çağırsam 8 ayrı ev var. Daha önce hiç kalabalık aileye yemek hazırlamadım. Sadece kaynanamı kayınpederimi çağırsam ayıp olur mu. 

5 Cevaplar

0 oy
(7,268 puan) tarafından
Bende hamileyim valla kimseyi cagirmadim onlar beni cagirsin 
(659 puan) tarafından
Aynen bende hamileyim kimseyi cagirmadim her sene kaynanamı görümcemi cagirirdim onlar hiç cagiramaz bu sefer bende cagirmicam onlar cagirdin bu sefer dedim
(567 puan) tarafından
Bende emin olamadımmm
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
8 ayrı ev diyorsun gülüm birde hamilesin bence çağırma valla tamam geldiklerinde belki toplamana bulaşık yıkamaya yardımcı olurlar ama yemek yap temizliği bilmemnesi onlar çağırsın kız seneye sana gelirler
(567 puan) tarafından
Aynen baya kalabalıklar çocuklar az olsa 2 3 aile bir çağırırım ama maşallah hepsinin 4 5 çocuğu var :)
(299 puan) tarafından
Zaten çocuk olunca evin asla tertipli kalmaz boşver
(567 puan) tarafından
Aynen biraz zor olur boşverdim gitti
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ayıp olmaz bence eğer ayrilarsa onları tek cagir,  
(567 puan) tarafından
Kaynanam ayrı oturuyo canım 3 de bekar var 5 kişi gelirler onu da rahat yaparım ama diğerleri ne düşünür bilemedim. Bu ailede ilk ramazanım o yüzden yanlış anlarlar mı bilmiyorum
(5,406 puan) tarafından
Ne düşünürse düşünsünler, onlar seni çağırdı mi ? Bosver fazla takılma ayrintiya
(567 puan) tarafından
Haklısın bi kaynanam çağırdı.
(5,406 puan) tarafından
Tamam işte ne güzel sen de onlari çağır =)
(567 puan) tarafından
İçim rahatladı :))
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Olmaz hamilesin sonuçta 
(567 puan) tarafından
İnşallah onlar da böyle düşünür canım :)
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Bence çağırabilirsin. KV ve pederi diğerlerni çağırsan iyi olur ama yapamam dersen en azından büyükleri çağır
(567 puan) tarafından
Birini çağırınca diğerlerini de çağırma gerekiyor ayrı ayrı 7 8 ev olunca bi cesaret edemedim. 2 3 aile çağırmayı zaten hiç kaldıramam
(1,408 puan) tarafından
Tm da kV ve kp çağır büyük onlar
(567 puan) tarafından
Onları kesin çağırcam kuzum. Diğerleri için dedim
(1,408 puan) tarafından
Valla bende hamileyim keşke yanımızda iftar edecek birileri olsa bi eltim gili çağıracğm p. Tesi günü eşimin dayısı gili çağırdım bi gün o kadar tabi kaynana da gelir her seferinde
(567 puan) tarafından
Bende severim iftar sofralarını ama kendime güvenmiyorum :) Allah kabul etsin canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 321 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,044 göst.
22 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ela94 (976 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 272 göst.