0 oy
1,134 göst.
Diğer kategorisinde (754 puan) tarafından
Instagramdan hastane çıkış seti ve kapı süsü sipariş verdim 700 tl para gönderdim engellemiş beni şu hamile halimle göz yaşlarım sel oldu haram zıkkım olsun :((

28 Cevaplar

0 oy
(82 puan) tarafından
Ay canim ya bende kapu susu aldim mevlut icin dagitmaliklar yaptirdum ama kapida odeme olmadan guvrnmeseydin keske bosver uzulme giden para olsun 
(754 puan) tarafından
Öyle canım artık yapacak.bisey yok maalesef Allah koymasın çıkarsın :(
-Reklam-
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Sayfaya baktım çok net dolandırıcı nasıl güvendin anlamadım ki
0 oy
(1,760 puan) tarafından
İsteri adresi var tıkla bak yalan yer ayrıca gönderilerini sınırlandırmasj da dolandırıcı olduğunu gosteriyor hemen şikayetçi ol 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bende daha önce dolandırıldım instgram üzerinden elindeki yazışmaların çıktısını alıp banka dekontuda alarak karakolda şikayet oluştur canım ben şikayetçi oldum 1 yıl sonra mahkeme açıldı paramı iade aldım geçmiş olsun 
0 oy
(70 puan) tarafından
Engelledim canım spamladim üzülme haram para çıkar zaten ondan  hamilesin üzme kendini Allah büyük 
0 oy
(472 puan) tarafından
Böyle insanlar gerçekten var başkasının parasını nasıl yiyorlar hakkına nasıl giriyorlar anlamıyorum
0 oy
(3,996 puan) tarafından
Haram zıkkım  olsun  o para 
0 oy
(215 puan) tarafından
Of Ablam ya neden kartlan ödüyorsunuz kapıda olsaydı bn genelde trendyol dolap uygulamasu dısında hıc bı yerden alış veriş yapmam kardesımde ınstagramdan 3 tane sweatshirt sıpars vermstı sacma sapan yırtık üstler gondermslerdi ıiade etti pardon yanlıs oldu dedıler ama ne urunlerğ geri gonderdıler ne tekrar geri dönüş yaptılar merak etme haram zıkkım olur ne bu dünyada ne oteki tarafa kalır ama  hKkınızı arayın polıse verin gerci dekont vs yok ama msjları gosterırsınız

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 112 göst.
10 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (8,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 602 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sibelhome (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 324 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 449 göst.