0 oy
77 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 71 günlük Dün 4 tane aşı oldu o sırada doktor muayene etti kafasının üstünde bir göçüklük var ve 2 hafta önce oluştuğunu çok iyi biliyorum Hatta sonra da telefonla konuşuyordum eltimle ona söyledim böyle böyle diye O da bilmiyorum demişti oktor da dedi ki hani İşte tekrar bir çocuk doktoruna götürür O bir baksın tarzında konuştu o gün pazar günü kaynanama inmiştim 2 dakika sadece evime çıktım geri indim o gün akşam fark ettim düşünüyorum merak edip kafasına mı basıldı Çünkü bana Doktor düşürdün mü diye sordu ve ben hiçbir zaman çocuğumu Düşürmedim kafasına herhangi bir darbe alacak hiçbir şey de bulunmadım bir de omuriliğinde biraz yamukluk var dedi Dedim ki skolyozu da mı bahsediyorsunuz dedi ki yok dedi zaten dedi hani öyle bir şey durum yok şu anda hani ben baktım dedi işte şu tarafların şu taraflarda da hani güzel dedi sadece hani tedbir amaçlı bir götürüyor dedi başınıza gelen var mı ne oluyor nasıl oluyor

3 Cevaplar

0 oy
(590 puan) tarafından
Yeterli sıvı alımı varmi bebegin .binada göçük gbi gelirsin bazen bebeğimin kafası sıvı alımı yetersizliğinden olblyrms
(2,103 puan) tarafından
Sıvıdan bahsettiğin kastettiğin süt tarzında şeylerse yani mama kullanıyorum üzerine su da veriyorum Hatta su içmek istemiyor ağzına Ben zorla biberon işte ucunu sıkarak ağzına şey yapıp ağzını zorla kapattırıp öyle su içiriyorum ona her seferinde Hani öyle çok su içmek istemiyor tadını beğenmediği için Ama şey böyle hani biberonun uç kısmını sıkıp ağzına böyle onun içebileceği yudumluk kadar ondan sonra ağzını kapatıyorum içsin diye Hani Başka ne yapabilirim bilmiyorum
(590 puan) tarafından
Ztn 70 gunlukken şu verilmiyordu herhalde.mama suyu yeterli oluyordu bnde mama ile besledim bazen göçük gbi olurdu korkardım şuan 21 aylik bi sorun yok şükür.gunluk mama ile iyice doyuyor cisli bezi çok dimi
(2,103 puan) tarafından
Çişli bezi evet çok doktorum şu ver derdi canım ondan
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm mutlaka götür
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Artık olan olmuş kimse ben yaptım demez, 
(2,103 puan) tarafından
Eşimden korkar zaten diyemez yapsa bile dediklerini bile demedim diyor bunu ölse söylemez

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 168 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 274 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 418 göst.