0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (895 puan) tarafından

Bebegim solunum sikintisi yuzunden 5 gundur kuvozde iyiye gidiyormuş enfeksiyon için antibiyotik tedavisi başlattık dediler 10 gün kadar kalacak görünüyor. Hergun eşimle süt gönderiyorum orda mama takviyesi yapıyorlar. Mama alında demediler bize sonra dan bizden bunun faturası veya kuvoz ucreti çıkarırlar mi bilginiz var mı?

6 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Mama ücretsiz aslında küvöz de öyle doğumun orada olduysa ama eşin yinede bilgi almalı
(895 puan) tarafından
Dogum yapmadan önce sormuştum ilk 15 gün mü 10 gün mü o kısmı hatırlayamıyorum ücretsiz sonrası ücretli demişti pazartesi görüş var o zaman tekrar sorarım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(7,269 puan) tarafından
Devlet karşılıyor diye biliyorum özellerde bile
(895 puan) tarafından
Öyle yazıyor canimda kimisi ücret talep ediyormuş şikayet falan ediyormussun bu gibi teferruatla uğraşmak istemediğim için merak ettim
0 oy
(4,296 puan) tarafından
Tum kuvoz durumlari ucretsiz diye biliyorum yogun bakimlar  bebek
0 oy
tarafından
Ben dört buçuk sene önce özel hastanede kuvezde yattı  para vermedi
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Ben 3 yıl önce den pandemi zamanı devlet Hastanesi'ne gittim doğum için yer Yok diyip özele kendileri sevk verdiler bebeğin 15 gün özel hastane de kuvozde kaldı ödeme yapmadık hiç ne doğuma ne kuvoze ama devlet sevk olduğu için galiba normal şartlarda nasıl olur bilmiyorum 
(895 puan) tarafından
Dogumdan önce belli bir süre ücretsiz dediler diye hatırlıyorum ama sonradan değişti mi ondan emin olamadım
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Erken doğum yaptığım için 20 ay önce küvezde kaldı bebeğim üç hafta bir kuruş ödemedik özel hastanede yapmıştım 
(895 puan) tarafından
Anladım umarım burası da öyledir teşekkür ederim
(7,447 puan) tarafından
Rica ederim canım geçmiş olsun umarım sor mutlaka alamazlar normalde
(895 puan) tarafından
Pazartesi görüş günü o zaman soracağım bakalım
(7,447 puan) tarafından
Sor bakalım canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 79 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (2,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 176 göst.
5 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hira27 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
2 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hediye (5,006 puan) tarafından soruldu

381,437 soru

11,419,600 cevap

34,975 kullanıcı

...