+2 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (16,054 puan) tarafından
Napiyorsunuz kızlar nasıl gidiyor ramazan . Ben şimdi geldim eve kaynanam gildeydim. Biraz TV izleyip yatacam. Bugün 17. gündü. Zaman hemen geçiyor çok şükür 20 haftalık olmama rağmen zorlanmiyorum oructan tutarken. Kimler var benimle aynı ya da yakın haftalı hamisler. Bu arada 20 haftalık olmama rağmen hala hamile kaldığım kilodayım. Sanırım oruç tutuyorum diye yoksa mümkün değil aynı kıloda kalmam. Bu iyi bişey mi kötü bişey mi. Sonuçta bebek de benden besleniyor 

8 Cevaplar

0 oy
(119,461 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
ezana son 6 dk emosum bekliyom az bisi atistirip gidicez hemen 
(16,054 puan) tarafından
Anaaa siz daha acmadiniz mi. Ben uyumak üzereyim bile
son 4 dk ☺️
(16,054 puan) tarafından
Şimdi okunmuştur. Allah kabul etsin afiyet olsun
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(6,339 puan) tarafından

image

oglum üstüme tırmanmış emiyor bir sajiye uzanmiyor 
(16,054 puan) tarafından
Emsin de nasıl emiyorsa emsin. Benimkiler fazla ememedi hep içimde ukte kaldı inseAllah bu bebeğimde sütüm olur da bol bol emziririm
(6,339 puan) tarafından
İnşallah kuzum ❤️✌️

Valla emiyor ama birde bana sor ağzı memede gotu tavanda sjsj
(16,054 puan) tarafından
Çok gördüm öyle emen bebeleri. Hareketlendiren sonra emerken bile Toto yere değmiyor
0 oy
(245 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım. Yerinde olsam hamileyken oruç tutmazdım. Hastaneye her gidişimde hemşreler iyice tembihliyordu iyice kahvaltı yapmamız için. Aç kalmak hamile için çoook tehlikeliymiş. Allah korusun bir çok kadın açlıktan tansiyonumu şekerimi ne oynadığı için bebeğini kaybetmiş. Doğumdan sonra tutsan keşke orucunu❤️
(16,054 puan) tarafından
Doğumdan sonra tek başıma 29 gün oruç tutmak zorlar beni. O zaman da emzirmek için yemek yemem gerekecek. Zaten kalmış 13 gün kazasız bitirmek istiyorum
(245 puan) tarafından
Sen bilirsin tabi canım. Ben sdece uyarmak istedim. Allah kabul etsin
0 oy
tarafından
Elbise seçmeye çalışıyorum secemiyorummm
0 oy
tarafından
Gözleme yaptım eşim gece işten gelcek revani istemişti yaptm şimdi kaynanamla kahve iciyoz 
(16,054 puan) tarafından
Bizim de bugünkü menü gözleme idi. Revaniyi de dün yedik :D. Afiyet olsun size
0 oy
(914 puan) tarafından
Ay bu akşam iftar sohbetinde kadinlar ibadet ediyor gündüz oruç tutuyor teravih kiliyor sonra dizi izliyor dedi çok hayâ ettim. Diyor ki sadece erkeklere mi haram saniyorsunuz göz zinasini kadinlara da haram dedi amenna ve saddakna. Genç genç erkekler çıkıyor dizilerde dedi. Sözüm sana yanlış anlama vallahi dizi değince sen de yazayım dedim ☺️ bu arada kilo almaman normal hep kilo alcaksin diye bir kaide yok ki şekerim ☺️ oruçlarını râbbim kabul etsin inşaAllâh. 
0 oy
(7,266 puan) tarafından

12 haftaligim bende tutuyorum ama zorlanıyorum 4 gün tutmadım ara vermek için sen yine aynı kilodaymissin ben 3 kilo vermişim :woot: gönül dağına bakıyorum olmasa yatıp uyumustum da

(16,054 puan) tarafından
Kız görümcem geldi Adana'dan. Buraya kaynanam ile bitişik otururuz. Bütün yemeği falan kendi yapar ben akşam gider yardım ederim çocuklar görümcem burda diye akşama kadar kaynanam da. Bende rahat şekilde ayaklarımı uzata uzata evde dinleniyorum. Yoksa bende kesin verirdim
(7,266 puan) tarafından
Hee iyiymiş kız. Oruçtan kaynakli galiba ya az kaldı zaten başlarız artık kilo almaya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 191 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 197 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 358 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...