0 oy
264 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlar. Yarın bikini için Lazere başlıycm inşallah ama korkuyorum çok ağrı oluyor mu acaba nasıl oluyor. Şimdiye kadar ağdaya gidiyordum hep ağrıları kıyaslanır mı 

12 Cevaplar

0 oy
(5,953 puan) tarafından
Benim acimiyor en yuksej seviyede atış yapıyor  10 dk sürmüyor
tarafından
Affınıza sığınarak Özür dileyerek soruyorum alt kısımlar nasıl oluyor acaba ağda da oldugu gibi kendimiz mi tutup ayırcaz  yoksa sadece yüzeysel mi atış yapılıyor
(148 puan) tarafından
4.seansa gidiyorum kız nasıl acımaz :D benimde atıs yüksek calisiyor ama acıyor valla canım diger hic bir yerim acimiyor ama genital aciyor :/
(5,953 puan) tarafından
Sen ellemiyorsun o atisini yapiyor kendi eliyle tutmasi gereken yerden tutuyor canım
(5,953 puan) tarafından
Valla aciyor elbette ama dayanilmaz bir acı degil bana gore canım benim canım az degildir o an kendimi tutuyorum  hemsire yapan kız vala mahsallah iyi dayandin diyo bitti diyince nasil kalksim var krem veriyo hemen sürüyorum :)
-Reklam-
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Agdaya dayandiysan ona hayli hayli dayanirsin da neden Ramazan ayında başladın bayramdan sonra başladaydin
tarafından
Canım emzirdiğim için oruç değilim . Sonra kaza edicem Allah'ın izniyle. O sebepten
(8,995 puan) tarafından
Sana sıkıntı olmasa bile yapan estetisyene sıkıntı
tarafından
Canım koca il de tek ben yaptırmıyorum ya. Ben gitmesem de başkası gidecek gidiyor da randevu saatini bile zor ayarladım doluydu.  İşleri sonuçta yapıyorlar. Yapmasalar malesef yapamıyoruz derdiler
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani acı eşiğine bağlı benim yeni gittiğim yerde acımıyor ama eski yerde bayılacak kadar acıyordu bide kıl varsada acı oluyor ama ağdaya dayanan bunada dayanır korkma canım acısada kafan bi kaç ay rahat olacak
tarafından
Alt kısımlar çok acıtıyor mu ağda gibi ayırma vs oluyor mu yoksa direk üstten mi atıyor atışı
(6,441 puan) tarafından
Üstten geçiyor ama içine sokar gibi bastırıo arkası çok acıo benim ama dedim ya sen kendini korkutma belki hiç acımaz senin
0 oy
(877 puan) tarafından
Benim aciyo valla ne yalan söyleyeyim 
tarafından
Her defasında mı acıyor yoksa ilkte mi
(877 puan) tarafından
Hassasiyete bağlı yaa benim aci esigim düşük o yüzden hissediyorum
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Uyusturucu kremler var eczaneden temin edebilirsiniz. Onu seansa girmeden bi 15 20 dakka once surun daha rahat edersiniz.
0 oy
(353 puan) tarafından
Agdadan az acıyor çok korkuyorsan anestol krem sur yarım saat önceden streç filmle kapat hava almasin gidince de aç çok çok azaltıyor acısını 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Korkutmak istemem ama buz lazere gidiyorum bildiğin bagirtacak derecede acıyor
(173 puan) tarafından
Memnun musunuz peki? Ben iki yere gittim ilk gittiğim yer hiç acıtmıyordu 5 seans bitti. Neredeyse tüm tüyler bitmişti. Başka şehire taşındık burada lazere girdim aşırı derecede acıdı ve giden tüyler tekrar geldi
(4,216 puan) tarafından
Daha iki senas girdim ama baya dökülme oldu inşallah kalıcı olur ama bilmiyorum tabj
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Benim gittiğim yerde hiç acı olmuyor 
0 oy
(5,285 puan) tarafından
Bazen acıyor bazen de acımiyor ama dayanılmayacak bi acı degil
0 oy
(128 puan) tarafından
Ağdadan daha az aciyo ve daha kısa sürüyor canım. Agdayı ısıt yapistir çek filan baya uzun sürüyor bu pit pit hemen bitiyo
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Ben gittim ama haram oldugunu belirteyim başta ki üstümden sorumluluk kalksın ,

Öncelikle gitmeye karar verdiysen memnun olanlardan yorum alarak git, köşe başı tanınmayan yerlere gitme makinasi iyi olsun, aleksandirite cihaz iyidir,

Ben yaptırdım acısı poşet lastiğini derine çık çık çık diye vurduğunu düşün aynı öyle bir acı, yaparken acıyor ama bittikten sonra hemen geçiyor acısı, tertemiz rahatlık, keşke günah olmasaydı, ben yaptırmayı bıraktım günah oldugu icin eskiden sanırım bilinçsizdim, onun yerine evime cihaz alırdım iyi cihazlar varmış cünkü, yaşlaşık 10 seans yaptırmışımdır %80 bitti 
0 oy
(3,621 puan) tarafından
Gözünü korkutmak gibi olmasın ama aşırı çok aciyor 
tarafından
Yaptırdım canım soguk üflemeli cihazdı sıfır acı yani az da olsa bi acı yoktu
(3,621 puan) tarafından
Ay ben 12 seans girdim bende de soğuk üfleme vardı ama 12 seansta da aynı acı çok fenaydı
tarafından
Walla bilmiyorum ki canım düşük doz da bastılar bnmkne ilk seans diye ondan acının a sı yoktu ama güzel yaktı kılları o anlamda içim rahat

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,745 göst.
22 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 332 göst.
17 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Laborant anne (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.
17 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Laborant anne (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 204 göst.

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...