0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (1,538 puan) tarafından
Kızlar kizim 29 aylık hasta antibiyotik kullanıyoruz üst solunum yolu enfeksiyonu geçiriyor ama inatçı ateşi var  düşmesi zor oluyor bugün daha iyi düşüyor ateşi pazartesi boğaz kültürü alındı onun sonucu için gidecez ama ben bugün kızımın saçlarının döküldüğünu fark ettim daha önce vardı ama bir iki tel falan normaldj ama bugün fazla dökülmüştü saçlarını toplarken fark ettim geçen ay da antibiyotik kullandık iki defa farklı bu ayds acaba ondan dolayı mı birde sürekli bağlı saçları çok fazla terledigi için  bağlıyorum sıkı degol ama anlamadım 2-4 yad normal diyorlar ama böyle olan varmı tedirgin oldum çünkü pazartesi gittiğimde söyleyeceğim ama bilemedim 

1 cevap

0 oy
(1,018 puan) tarafından
Aaa bende bugün farketiim korktum hattta ustu sac olmuş hep bende bekliyim belki bilen olur 22 aylik benimde kızım 
(1,538 puan) tarafından
Netten çok araştırdım normal diyor vitamin eksikliği diyor ama tedirgin oldum canım saçlarını topalrken tek tük elime geldi saç
(1,018 puan) tarafından
Bide sürekli taranmiyosa onlarda dokuluyodur bence bız iki günde bir falan tarariz bazen elimle tarar gibi yaparım çünkü kızımın saçı uzun ve gür maşallah canım aciyo diye elletmez ben ona bağladım ama Dr bı goturcek eksiklik olabilir dediğin gibi
(1,538 puan) tarafından
Olabilir canım sürekli hergun taramiyorum benim kizimjn sacida ince telli ama çok gür değil ince telli olduğu için karışmıyor hiç birde acıyor diye taraması zor oluyor bende bunaltmiyorum
(1,018 puan) tarafından
Ozaman en büyük sebep odur kendimizden pay biç canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 187 göst.
0 oy
2 cevap 108 göst.
13 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysenurbldk (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
16 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Babyyy123_ (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...