0 oy
191 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (940 puan) tarafından
Ne yiyo ne iciyo sevdikleri tarifler varmi kiloyu takmiyorum ama oğluma doktor biraz vitaminsiz kalmış dedi onun üzerine de yarım.kilo zayıflamış anne yüreği  tecrubelerinize bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

10 Cevaplar

+1 oy
(2,297 puan) tarafından
Hersey yiyor diyenlirim .meyve çok  veriyorum yoğurt veriyorum  bütün çorbalari içer gece uyumadan önce bir bardak süt içip yatıyor gun içerisinde 5-6 kez yemek veriyorm kendisi istiyor aslinda sürekli anne acım diyor 
(5,406 puan) tarafından
Kız sus nazar olacak millet hep yemiyor demiş,
(2,297 puan) tarafından
Maşallah  diyim yiyor ama bu 4 aydir yiyor ama hep karnı agriyor
-Reklam-
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Valla 2,5 yaşında, hiçbir şey yemiyor. Besleyici olarak yediği tek şey yoğurtlu çorbalar ve meyve. Öyle adam akıllı sebze et falan yediği yok :(
(940 puan) tarafından
Yumurtayı Tarhana denedin mi canım benimki tek.ole yiyo   artık geliştirdim kendimi:)Tarhana yumurt da:p
(5,046 puan) tarafından
Denedim ama sevmedi çünkü ek gıdaya başladığından beri tarhanayı sevemedi :(
(940 puan) tarafından
Bizimkide çorbasını  icmiyo   sağlıklı olsunlar da ama insan genede kafasına takiyo anne olarak
(5,046 puan) tarafından
Öyle valla :( son doktor kontrolünde hiçbir şey yemiyor iştah açan bişey m başlasak dedim kilosu da değerleri de normal gerek yok dönemseldir dedi. Ben anlamadım ki nasıl dönem bu 8 aydır bitmedi :D
(940 puan) tarafından
Olsun değerleri güzelse:)
0 oy
(360 puan) tarafından
Benim oğlum mantı pilav makarna yiyo sabahları da krep pisi sigara böreği yiyo başka birşey yemiyo çok denedim ama başaramadım yedirmeyi
(940 puan) tarafından
Hepsi öle demek ki benimkide ekmek hamur işi:( pehh
(360 puan) tarafından
Onunla beraber bende kilo aldım doktora da getirdim yemiyo hiç bişey diye kilosuna bakıyo  gayet sağlıklı diyip devam ediyo çok yoruldum artık
0 oy
(13,823 puan) tarafından
15 aylik her seyi veriyorum ben 
(940 puan) tarafından
Masallah canım  sağlıkla buyusun bende veriyorum ama   almiyo bizimki
(13,823 puan) tarafından
Duzelir ins zaman zaman degisiyorlar
0 oy
(27 puan) tarafından
Sabah nerdeyse sadece zeytin ile besleniyor başka hiç birşey yemiyor desem yeri gün içerisinde emmek istiyor evdeysek dışarıda filan olursak yada oyalanacak başka birileri olursa o da yok iftarda da ne varsa az az yiyor beraber oturyoruz sofraya canı istemezse akşamda yemiyor artık takmıyorum çokta umursamıyorum. 18 aylik 
(940 puan) tarafından
Bende takmışım diyorum  vitaminsiz kalmış diyince insan anne olarak kendinde suç buluyo bide kilo vermiş sipam takdim.kafaya ister istemez.
(27 puan) tarafından
Bende çok taktım inan ki ağzı olan herkes konuştu kendi annem bile laf söyledi ama napayim yemiyor zorla olmadı yapamadım ben çünkü inat benimkisi kaç tane tabak kırdı yememek için önce plastik kullandık onu istemedi bizimkiler gibi olsun istedi cam verdim yemek istemedigi için masadan attı. Artık umursamıyorum sende biraz kendini rahatlat sakın kendini de suçlama belki dünyanın en iyi annesi değiliz ama yavrularımızın en iyi annesi biziz unutma ;)
(940 puan) tarafından
Bende yemek konusunda zorlamicam asla dedim ama anacığım el vermiyor  sokmamak en doğrusu haklısın saolasin :)
0 oy
(10,959 puan) tarafından
Bir halt yemiyor anca emiyor benimki.ha ver 5 tane yumurtayı yesin.corba içmez ,sebze yemez.ne yapacağım bilmiyorum
(940 puan) tarafından
Benimkide öle emmek bi kahvaltı gerisi tiri viri:(  demek hepsi bole bunların yaa
(10,959 puan) tarafından
Peyniri kessem çocuğu yemiyor.neler denedim ne peynirler aldım yok.allahtan yoğurt yer .ha ver iviri ziviri çikolatayı şekeri kiloyla yesin sana.
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Özel tarif yapmıyorum biz ne yiyosak onu yiyo
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Et tavuk pilav makarna börek ev keki arada mercimek çorbası patates muz yediği şeyler bunlar döner dururuz bunlarla. Kilosu çok az 23 aylık 10 kilo kaç defa doktora götürdüm vitaminleri çok iyi deyip gönderdi 
tarafından
Aha bizim de öyle kız benim de 10 bucuk kilo malesef ve hiç  bir şey yemiyor
(940 puan) tarafından
Benimkide öle 20 aylık   10 buçuk  kilo  demek hepsi aynı bunların 11 olcakti seviniyodum yarım.kilo vermiş sipam:)
tarafından
Ahhh ahhh bende çok üzülüyorum hiç bir şey yemiyor meyveyi bile artık ağzına sürmüyor ne yapacam iyice şaşırdım vallahi
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Herşey yiyor. Biz ne yersek onu veriyoruz başlarda istemiyor falan ama başka seçenek sunmayınca yiyor.
0 oy
(55 puan) tarafından
Elhamdülillah yer bende beğendiği şeyleri yapıyorum genelde. Sabah kahvaltımız da yumurta muhakkak olacak. Sonra ikindi vakti hafif geçiştirme yemek yaparm yada cicbebe meyve faln veririm. Aksamleyin de bnmle yer tekrar. Mesela pirinç pilavını çok sever bende yoğurtla veririm. Sevdiği şeyler üzerinden git. İnşallah ise yarar
(940 puan) tarafından
Saol canım teşekkür ederim  sağlıkla buyusun benim.oglumda yumurta yiyo   ama meyvesini çorbasını yesin istiyorum bide akşam yer diye düşünüyorum ama gündüz hep gecistiriyoz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 188 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
24 Mart 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 56 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bebikim56_ (209 puan) tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,122 cevap