0 oy
1,340 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kurgucubiri 

Nedense onu gördüğümde onunla çok şey yapabilirmişiz gibi geliyor mesela onunla oturup Türkü kafede canlı müzik dinleyebilir tarihi yerleri gezebilir hatta onunla karavan şehir turu bile yapabiliriz :D

Ne zaman görsem bunları hissediyorum. 

Aşmışlık var öyle konulara uzun uzun takılmaz takıldığı konuyu çözmeden bırakmaz neşeli yönü ile girdiği her ortamdan gururla çıkar çünkü tebessüm etmesi insanlara pozitif yansır. 

Çocuklarına aşıladıgı duygu ise ne olursa olsun yanındayım duygusu mükemmel olacaksın kafası ile değil saglıklı ve mutlu olacaksın kafası ile yaklaşır. 

Onu görmezsem üzülürüm emekli olacakmış yaşlanmış bastonla yürüyormuş ona takma diş hediye etmeyi düşünüyorum :D

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

Asel Ada (Nickini yazamadım kız)

Aslında huzurlu bir dünyası var. Bana evine baglı ne istediğini bilen ama bir yandan da uçuk hayalleri olan insanlarla çabuk samimi olmayan  hoşuna gitmeyen bişey oldugunda kendini sessizce geri çeken ve mesafesini kırmadan koyan bir insan. 
Eğer onun dilinden konuşursan seni anlar ve seninle anlaşabilir. Onun dili saran ve sevecen. 
Bu özellikleri onu kaliteli yapıyor. Ailesinde tam olmak istediği yerde yada dönemde olmayabilir. Ama çokta şikayet etmiyor akışına bırakmış bir şekilde yaşıyor. Elbette endişeleri tedirginlikleri var ama onların üstesinden gelecek bir gücüde var. Onunda hayatında bir dönüm noktası olmuş okumuştum. Bu ona çok iyi gelmekle beraber kendini daha iyi tanımış. 

Onu gördüğümde aklımda pencere önüne oturmuş dışarıyı seyreden bir profil geliyor öyle hissediyorum. 

Herşey gönlünce olsun hoşçakal ❤️
tarafından
pencere önünde dışarıyı seyrederken elimde sigaramla okudum benim hakkimdaki düşüncelerini seviliyorsun❣❣❣Teşekkür ederim beni benden iyi tanıyorsun ve şu an ekran resmi aldım yazdıkların çok ama cokkk doğru cansin
tarafından
Ben teşekkür ederim canım sende cansın az iç sigarayı kız :/  sende seviliyorsun ❤️
tarafından
❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kurgucum fatomm çok seviyorum hanım kızımızı :D

tarafından
Bende seni çok çok ☺️
(9,651 puan) tarafından
Bende seni çok seviyorum kuzum benim :)) ❤❤❤
0 oy
tarafından

Yaaaaa ama bendeeeeeeee ağlarım bak :'(

(9,651 puan) tarafından
Du du az dur kız soluklansın:D az hazmetsin:D
tarafından
Seni yerim ben ya Allahımm :D
tarafından
Soda var içen mi hazmı kolaylaştırır :)))))))
tarafından
Gebertirim kız seni saçını keserim :/
tarafından
Ah ahhh kocam izin verse bende kesecem saçımı da izin yok :)
0 oy
tarafından

Kızlar okadar güzel şeyler yazmışsınız ki hakkımda çok teşekkür ederim ama sizden ricam hepinizi bir anda yazarsam samimiyet gerçeklik diye bişey olmaz siz bana izin verin ben zaten sık takılıyorum buraya anında pat pat yazarım. Benimde çok hoşuma gidiyor sizlere hislerimi ifade etmek ama birazcık  nefes alayım postlara yorum yapmayı özledim ya :D..

Neymiş popüler olmuşum kız neyin popileritesi bu zaten sürekli engellendiğim için meşhur olmuştum laf sokan sokana :D

Zamanla benden yazılarınızı okuyacaksınız fakat şimdi benim kendimi toplayıp burda bir anne adayı var ona mektup yazmam lazım söz verdim beynimin dinlenmesi lazım onu yazmam için. Gerçekten seviyorum sizi sevmesem kafa yormam minnoşlarım şuraya yazdıgınız herşey için sizi kalpten öpüyorum şimdilik stop bekleyin stop zaman verin stop birazda gözlemleyim stop :D

(9,651 puan) tarafından
Bizde akımlar öyle bitti diyince bitmez :D neyse beni yazdin ya azıcık dinlen sana kimseyi bulastirmam ben merak etme :D
tarafından
Adamım koru beni dostum :D
(9,651 puan) tarafından
Bulastirmicam kimseyi sana sen rahat rahat takıl postlarda :D o gitti hesabı başkası kullanıyo da derim rahat ol ;)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 156 göst.
0 oy
1 cevap 177 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 283 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nurshdcvn (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 338 göst.
10 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❤MUALLİME❤ (3,136 puan) tarafından soruldu