0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ramazan geldi geleli her gün özenerek sofra hazırladım.Bir gün ya bi kerede dısarıda iftar yapalım demedi .Genel olarak böyle zaten.Çocuklar sürekli evde onun yüzünden  bi degisiklik olsun suraya götüreyim demiyor hadi beni gectim.Sürekli yorgun sürekli dolu calısıyor madem bu kadar çalısıyrsn ne icin calısyrsn demezler mi ...Dün patladım artık parasını harcamak istemiyrm bir sürü ihtiyacm var alamyrm lafı sözünden .Hicbir gün de kendi demedi ya hadi sunu yapalım.Aile akraba arkadas olsa gider bayılır .Ama ben bi yere gidelim desem hep böyle .Bıktım artık çok yıprandım resmen hapis hayatı yasıyrm evde .Ne icin yaptıgını anlamyrm benim anladigim hicbir degerim yok ve asırı derece cimri bana karsi.Ve simdi size karşı böyle davranan  bir esin aile arkadas yemekleri var siz olsanz bu yaptıklarindan sonra sizi bu denli degersiz hissettiren bir adam icin  gider misiniz ?Gitmek ister misiniz

11 Cevaplar

0 oy
(360 puan) tarafından
Kız teklif bekleme erkeklerin çoğu öyle. Bugün dışarıda yiyelim diye sen söyle o da uyum sağlasin 
(1,075 puan) tarafından
Zaten ben soyledim ki öyle bi beklentm yok zatn ama bi görsen tuhaf tuhaf haller böyle yorgun gitmek istemiyor gibi hep böyle yani onu mu cekecegim hadi beni gectm.benimle bir sey yapmak istemiyor cocuklarıyla yapsn
(360 puan) tarafından
İsteksiz de olsa gidin alışır en azından. Gidince de kaliteli zaman gecirmeye çalışın ki eglensin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bunu konusmadikca eşinle hala aynı hayatta devam edersin canım direk de bizi yemeğe çıkar şunu yap bunu yap diye eşine ben bugün yemek yapmadım çok yorgunum yemeğe götür bizi gezdir diyeceksin 
(1,075 puan) tarafından
Canım canımı öyle bir yaktı ki neler neler dedim o sinirle ve acıyla ...Maalesef ki yazin olsa her yere gidiyrz çocuklarla dolmusla vs ama havalar soguk uzak olunca bir de uzak mesafelere gidemiyrm onun altında arabası var mecbur bagli kaliyrm o yüzden cok pismanim zaten zamnında ehliyeti mi alsam böyle bir beklentm.olmaz atladm arabaya gidrrdim cocuklarla her yere o gelmis gelmemis umursamazdm...
tarafından
Valla canım soğukta olsa ben çok inattimdir giderim çocuk hasta olursa da eşimin başına kakarim :D o yüzden eşim bana bulaşmaz galiba ben biraz zor biriyim bende geçen aynen eşim eli yüzü asikti anneme gidecektik daha doğrusu  işe giderken bizi bırakacaktı ayy baktım somurtuyor söyleniyor yok ise geç kalıyoruz vs diye  aldım çocuğu dolmuşa yöneldim senin dedim arabana kalmadım biz kendimiz gidemiyormuyuz sanki gelmiyoruz senle dedim baktım ben gidiyorum yalvar yakar bindirdi arabaya çocuğu hasta edersin beni yanlış anladın  vs diye  sen yumuşak olursan o senin huyunu biliyor ama azıcık sert olursan bak işler nasıl değişiyor, ona bağımlı olduğunu hissettirme kısacası ben kendim yaparım havalrina gir
(1,075 puan) tarafından
Bende zor bir insanım inadım zaten sert bir yapım var çok öyle seyler yaptm kendim cok gittm dedigin gibi çocukları alıp biz de ters tepiyor tam tersi sert degil yumusak olmamı ondan güzelce istememi istiyor ama.maalesef ben yapamyrm ki hele böyle biriktirip dolduysam peki sen olsan bunun akrabalarına arkadaslarına gider misin simdi
tarafından
Önce gelmicem falan derim sonra Giderim ama  burnundan getiririm bak senin gibi davranıyorum ,kendini gör ayna tutuyorum sana derim kısacasi tripe girerim  :)
tarafından
Tabi canım bu bizim eşimle ilişkimiz senin eşinde ters tepiyormus bilemedim ee nasıl olacak öyle yumuşak olunca olmuyor sert yapınca olmuyor bilemedim
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ev sizin mı esiin maaşı ne kadar 
(1,763 puan) tarafından
Yani beni yanlış anlama adam dışını tırnağına takip çalışıyor ek işler yapıyor dışarıda bir iftar kaç TL biliyir musun çok pahalıydi geçen yıl iki kişi 600tlydi bu yıl düşünemiyorum bile
(1,075 puan) tarafından
Ben bunu bile.dusunen insanım canm en uygun yeri en olmadi bi döner bile yemeye razı olan .Öyle lükste gözüm olmadı hicbir zaman.Ve her ay cıkmıyrz ki kirk yılda bir maksat disarıda bir seyler yapmaktı.Ben zaten ona yük olmamaya çalısyrm ne diyrm size çocuklarin masrafıni bile dedelerinin harcliklariyla aliyrm.bir sürü ihtiyacm var benim onları bile es geciyrm.ve durumu yoksa gitmeyedebilirz diyrm zaten ve mesele iftar yemegi degil bu bi örnekti genel.olarak böyle
(1,763 puan) tarafından
Yani benim  eşim de calisiyor evimiz altinimiz arabamız bir yerden yardım aldığımız da yok ama giyimimi kusamimi vb hiçbir şeyi eksik etmiyor bazı erkekler hemen evim olsun arabam olsun hic para harcamama derdinde kadınlar bu yüzden çok kötü yıllar geciriyor beş sene on sene sonra evleri olunca da bu sefer kısmaya Alışan erkek malesef cimri tutumlar sergiliyor
(1,075 puan) tarafından
Yok canm bunun ev alma derdi falan da yok bunun derdi benimle inat yapıyor
(1,763 puan) tarafından
O zaman senin suçun bu raddeye sen getirmişsin onun parası ikinizin ye iç gez para da iste mecbur verecek
0 oy
(398 puan) tarafından
Sen kendin i değerini bil ona göre davran değer bilmiyorsa sende değer verme kendini önemse .
(398 puan) tarafından
Biraz ağırdan al gelmek istemiyorum gbi
(1,075 puan) tarafından
Çok da umrunda olmaz ki ya cocuklarla gitmeye kalkar ya da gitmez
(398 puan) tarafından
Desene tam höduk boylesiyle de insan uğraşmaz olur7na bırak
(1,075 puan) tarafından
Tek istegim bir an önce ehliyet almak ona baglı olmaktam kurtulup rahatca her yere gidebilmek cocuklarmla falan
(398 puan) tarafından
Ne güzel böyle bi imkanın varsa rahat edersin
0 oy
(7,285 puan) tarafından
Yontacaksın bacım bunları o gitmiyormu sen gideceksin çocuklarında alıp ha para vermiyorum hergun söylen şunu Alcam of evde sıkıldım vs vs gibi bnmkide öyleydi aldım çocukları gezmeye gittim sonradan oda bana ayak uydurdu 
(1,075 puan) tarafından
Yapıyrm yazın dolmus otobüs zorluklarla gidiyrm ben zaten ama havalar soguk olunca mecbur ona bagli kaliyrz arabası var altında gidilebilecek yerlere mecbur sart bıktm zaten ona bagli olmaktan zamanında ehliyetimi alsaydm...
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Peki ailesi iicin calismiylrsa ne icin calisiyormus
0 oy
(11,238 puan) tarafından
Erkeğin çoğu dusunmuyor hadi bugün de bi yerlere gidelim demeyi önceden ben de demezdim ama cocuk oldu diyorum valla para da istiyorum sunu da al diyorum yemek ısmarla da diyorum diyeceksin canım konuşacaksın eşinle 
0 oy
(5,955 puan) tarafından
Sen soyle bugun disarda yicez de  mesala dun esimin tras olucakdi iftardan snr dedim asklim pazartesi ol trasini bugun iftiradan snr dolaşalim ömür az dolassin oyun parkina gidelim dedim e bebekde migros derken zaman gecer uyku saatide gelir dedim olur aşkım dedi berberini aradi randavusunu iptal etti  dönüşte benzicide durdu soguk kahve aldi seversin dedi ice ice eve dogru geldik oglumu yikadim uyuttum yani kadin yön vere bilir bazi şeylere esimde gezmeyi sever bayramda biryerlere kacakljm der ben oglum dan snr havalar iyi kötü hasta olur diye son ana birakdim ogun gelsin bakarız dedim ama sen konusmadikca icini dokmedikce seni anlamaya bilir bazi erkekler çoğu hatta bencil ailesine akrabasına yapip esine yapmiyorsa sorgularim once siz snr ailesi gelmesi lazım
(1,075 puan) tarafından
Ya iste bu tamamen kisilikle alakalı bu da öyleydi evlenmeden önce sonraki iki yıl ilk çocugumda falan ikinciden sonra oldu ne olduysa
(5,955 puan) tarafından
Adamin karakteri degisiyorsa  ondan birsey bekleme bir insan neyse 70 inde odur  ailesine akrabasina neden degismiyor  bunu sorgularım
0 oy
(1,376 puan) tarafından
Belki parası yoktur ?Eşinle konuş bence bu durumu 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Hiç özenwmdim sofraya hep güzel bir yemek olsn yeter eşim tutmuyor zatn önce ondan beklerdim desin ama artık netten bişi mi alıcm beğeniyorum resmi atıyorum alırmısın diyorm aldım diyor akşam geliyor hadi şuraya gidicez sıkıldık biz diyorm gidiyoruz akrabaya fln küçük Bi ye burası öyle avm faln yok, gündüz çıkıcak mıyım çıktık biz dışardayız diyorm oğlumla tamm diyor artık beklenti yapıp kendimi strese sokmuyorum, 
0 oy
(3,579 puan) tarafından
Bu konuda eşimin hakkini yiyemem söyler ama ben ramazan ayında dışarı çıkmayı sevmiyorum çok kalabalık oluyor kendi sesini duyamıyorum bir baş ağrısı ile eve geliyorum bence bu erkeğin kendi ile alakalı bazı erkekler dışarda yemeyi gereksiz masraf olarak görüyor bazıları evcimendir evde rahat rahat TV izleyerek yemeyi sever eşin de belki yorgun oluyor yemeğini yeyip ayağını uzatmak istiyordur sen de bugün dışarı çıkalım yemek yapmicam bugün dışarda yiyelim de 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 506 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 592 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (838 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.