0 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Yumurta ilacı kullandım çarşamba günü Allah izin verirse 14. Günümde iğnemi vurulacağım. Sorum şu aslında daha önce doktor iğneden 1 gün önce ve iğneden 1 gün sonra diye ilişki demişti ama 3 defa da öyle tutmadı. Bende bu defa iğne günü de ilişki olsun diyorum. Cuma günü en son ilişki oldu. Bugün de ilişki olsun mu ? Yoksa çarşambaya kadar ilişki olmasın mı ? Bide şey duydum ben idrarı tutup ilişkiye girince tutma olasılığı daha yüksekmiş doğru mu ?

5 Cevaplar

0 oy
(4,220 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
İğneye iki gun kala cinsel pehriz ondan sonra iğne günü ikincisi üçüncü dördüncü gün ilişki olsun tutma olasılığı daha fazla ben üç kere çatlatma iğnesi olduğum gün ilişki yaşamadım hamile kalmadım en son iğne olduğum zamn o gün esim dayanamadı ilişki oldu ve o ay hamile kaldim birazda nasip işi tabi hakkinda hayırlısı olsun
tarafından
Hah bak benim gibi olan birisi daha çıktı. 3 defa vuruldum 3 ündede iğne günü ilişki olmadı ertesi gün oldu ama tutmadı. Bende diyorum bu defa iğne günüde olsun ne kaybedecem ki sanki. İnternette 12 ve 36. Saat önemli yazıyor. O zaman bugün ilişki olsun sonra çarşambaya kadar olmasın doğru değil mi ?
(4,220 puan) tarafından
Aynen bizimde öyle olmuştu bugün ilişki iki gün perhiz sonra igne olduğun günün akşamı tekrar iliski olsun inşallah tutar
tarafından
Ay hadi inşallah çok teşekkür ederim benim için dua eder misin ❤️
(4,220 puan) tarafından
Ederim tabi canim allah güzel kalbine göre versin inşallah hakkinda hayırlısı olsun
tarafından
Çokkk teşekkür ederimmm❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Postum yukarıııııı:angel:

0 oy
tarafından
Canım rabbim gönlüne göre versin yaşın küçük çocuğun küçük niye kendini sitrese sokuyon dusunmedigin bir anda olur bak gor
tarafından
Canım bizim bir akraba böyle çok istedi kızım buyiyor falan diye dört sene naptin olmadi bak hiç beklemediği bi anda şuan hamile
tarafından
Hayırlısı olsun bende biliyorum kafaya takmayınca olacak ama elimde değil kızım tedavisiz oldu çünkü
tarafından
Olur olur sen sitres yapma düşünme sal hemen olur
tarafından
İnşallah kuzum dua et bana sen
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım adetim bittikten bir hafta sonra bende çatlatma iğnesi oldum ama adetim bitince femera diye adet düzenleyici vs bir ilaç kullandım şuan 25 gün oldu adetim biteli ama normalde adet düzensizliği de var bende 10 tane test yaptım belki biraz sabirsizim  ilkinde çıktı diğerlerinin hepsi negatif bana iğne yaptığı gün ilişki yok dedi ondan sonra ki günler günaşırı dedi adet bittikten 10 gün sonrası için de daha sık ilişki dedi benim olursa ikinci gebelik olacak ilki evelnddikten 1 ay sonra olmuştu yani evliligimin ikinci ayında olmuştu Allah hayırlısını versin inşallah isteyen herkesede Rabbim hayırlı sağlıklı bebekler nasıp etsin inşallah 
tarafından
Benimde 1 kızım var canım tedavisiz kendi kendine oldu. Ama bu olmuyor. 3 defa vuruldum iğne aynı gün ilişki olmasın dedi doktorum ama tutmadı öyle. Bu defa da iğne günü de ilişki denicem hayırlısı bakalım
(1,056 puan) tarafından
Anladım canım Allah hayırlısını versin inşallah biz bir seneyi geçti deniyoruz olmuyor bu iğnenin 3 ay süresi var mış öyle mi canım
tarafından
Ne gibi süresi canım ? İğnenin süresi yok adet olunca sil baştan ilaç içiyorsun sonra tekrar iğne
(1,056 puan) tarafından
Çatlatma iğnesi in 3 ay süresi var demişti bir arakfqsim da canım onu sordum teşekkür ederim sağol bu arada
tarafından
Yok canım benim öyle birşey yok bugün vuruldun diyelim vücut tam 14 günde onu atıyor kalmıyor yanı. Ya gebelik tutuyor yumurta çatlattığı için ya da adete dönüşüyor
0 oy
(735 puan) tarafından
Ben riske atmadım bamada iğneden birgün sonra ilişki dedi ama aynı günde diğer günde oldu 1 gün gecikti test yaptım çıkmadı ama gelen giden de yok bakalım hayırlısı
tarafından
Kaçıncı günün senin canım
tarafından
Sen Adana’da mısın canım bende Adanadayım bu arada

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
10 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kartanesi10 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
23 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annemin kızıyım (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 159 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 131 göst.

378,279 soru

11,322,234 cevap

34,768 kullanıcı

...