0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından
tarafından kapalı
Çocuklarımın kendimin hep dağıttım yeni yeni şeyleri daha 2 hafta önce benetto bebek arabası ve pusetini ücretsiz hamile birine verdim verirken yanımda başka arkadaşlarım vardı delimisin yepyeni bilseydik satardık eşe dosta söyleyip dediler ve ben devamlı marka ürünler alıyorum en düşügü waikikiden tertemiz elimde cocuk ayakkabısı Adidas var mont var ben bunları saticam artık dolap uygulamasını indirdim şimdi sorum şu kargoyu kim karşılıyor kargo ücreti ben karşılıyorsam ne kadar  oluyor bunları satıp yenilerini alicam cocuk ürünleri ateş pahasi olmuş şimdi elimdeki ayakkabının sıfırı İnternette 1800 ben 350 gibi bir rakam koysam satılır mı nasıl olur biraz aydinlatin beni 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(162 puan) tarafından
Bence satilir benim bildigim kargoyu  siz karsilamiyorsunuz  bnm dolap uygulmasindan çok eşya satan tanidiklarim var yari yariya koyuyolr satiliyo yani çünkü cogu şey pahalı olmus insanlar dolaptan çok alışveriş yapiyo fiyatı uygun gelebiliyo denemkte fayda vardr bnce
(1,539 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm canım yani bedavaya gitmesindende benimde bi açığımı kapatır deneyip bakıcam
(162 puan) tarafından
Aynen buradan da bnce satis yapabilirsiniz alacak bayanlar cikabilir
(1,539 puan) tarafından
Yasak kuzum bundan satış
(162 puan) tarafından
Hmm blmyrdm canım
-Reklam-
0 oy
(1,952 puan) tarafından
350tlye satacaginiz ayakkabıyı paylaşsaydınız? Ben almayı da düşünebilirim
tarafından
Kaç numara arıyorsun bende satıyorum . Benetton marka
(1,539 puan) tarafından
Canım burda olmaz hesabı aktif hale getireyim özelden iletişime geçip hesabımdan bakabilirsin
0 oy
tarafından
Satıcı ödemiyor kargoyu hizmet bedeli alıcı karşılıyor 
(1,539 puan) tarafından
Teşekkür ederim bilgi için canım
0 oy
(216 puan) tarafından
Ablacım bnde hep o uygulamadan alışveriş yapıyorum bebek arabasını en markalsından mama sandalyesine kdr yarı fytından daha az bi ucretle aldım halada alışveriş yaparım sn bi urun sattıgında komisyonu olarak 11 lıraydı herhal senden kesiyor alıcıyada kargo parası ve komısyon ödüyor sna kalmıs bısı ıstersen snde kargo parasını ödeyeblrsın yani cok iyi bı uygulama 
0 oy
(308 puan) tarafından
Dolapta kargo parasını ister ücretsiz yapabiliyorsun istersen karşı ödemeli onlar ödüyor canım ama koyduğun fiyatın birazını dolap kendi alıyor
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Allah hayrını kabul etsin, ben de hep satıyorum, kargoyu sen belirliyorsun ister alici ister satici öder şeklinde ayarliyorsun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 152 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
+14 oy
29 cevap 966 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde mimar.anne (7,822 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
13 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde 507578353142 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 221 göst.
13 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde 507578353142 (3 puan) tarafından soruldu

382,173 soru

11,442,758 cevap

35,013 kullanıcı

...