0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (829 puan) tarafından
Hanımlar bilen bilir eşim iki buçuk ay önce kaynımin alacak verecek meselesi yüzünden kurşunlandı yürüyemiyor hala koltuk değneği ile yeni yeni tuvalet e çıkabiliyor. Bu süre zarfında onu hiç yalnız bırakmadım herşeyini ben karşıladım tuvalet e bile ben götürdüm hamile halimle bı tane de kızım var bugün sıkıldım evde çarşıya gideceğim dedi tamam dedim ordan gezmiş gitmiş görümceme bana da haber vermemiş aradım bana valla eşi çok ısrar etti geldim dedi bende tamam deyip kapattım sinirlendim çünkü beni arıyor suratıma niye kapattin karşında çocuk yok varsa bir derdin şöyle sikildysan şöyle birine diyeyim aldirsin seni bende hayır deyip kapattım sizce haksız mıyım kizmakta akşam nasıl bir tepki vereyim 

7 Cevaplar

0 oy
(1,539 puan) tarafından
Tabiki haksizsin canım niye öyle uc bi tepki verdin adam otur otur sıkılmıştır bide senide aldırıyim demiş 
(829 puan) tarafından
Ben kızdım diye söyledi bende hamileyim onunla bende evden çıkmıyorum onunla birlikte bende sıkılıyorum bende hastayım gebelik şekerim çıktı sıkıntı stresten benimde dışarı çıkmaya hakkım yok mu düşünmesi gerekmez miydi
-Reklam-
0 oy
(10,437 puan) tarafından
E gitmiş adam bunalmış yaw gitse ne olur. Bence büyütmeyin kolay bir süreç değil onun için de. Tamam size de zor ama ona da çok zordur. Kendi işini görürken göremez hale gelmiş bunalmış çıkmışken de bir yere uğramış tamam geç kalma tamam dikkat et de kapat dinlen yavru sen de
(829 puan) tarafından
Ailesi ona hala bekar gibi davranıyor geçen annesi gel diyor ona bacısı götürmüş beni görmezden geliyorlar o da anlamıyor ona kızıyorum
(10,437 puan) tarafından
Valla sen hormonların ile sağlıklı düşünemiyorsun. Sakatlanmış adam gittiği yer kardeşi. Sizinle sorunu olabilir ailesinin ama onunla yok
(829 puan) tarafından
Ailesinin benle sorunu var benim değil canım eşim kaza geçirince yıldönümümuzdu evlilik. Evden cikamiyrodum kaynnamlardsydik görümcemin oğlundan rica ettim eşim sadece şort giyebilirdi diye ondan rica ettim alsın eşimin gönlü olsun diye görümcem büyüğü de bı pasta da al morali olsun dedi ayıp olmaz mı dedim hayır niye olsun aksine annemde sevinir dedi pasta aldım diye kaynnam kıyameti kopardi benim başıma o günden sonra eve geldik eşime de birşey demedim o günden sonra ne o aradi ne gorumceler ben birşey yapmadım kötü bitsey de yapmadım
0 oy
(3,575 puan) tarafından
Evet sen abartiyorsun meyhaneye gitmis sanki adam bunalmis evde bacisina gitmis bu kadar darlamayin yazik
(829 puan) tarafından
Bana da yazık değil mi hem ona hem kızıma bakıyorum bit gün olsun sesimi etmedim hamile halimle bende sıkıldım evde sanki evde durdu da ben her gün gezdim mi hayır beni de anlamaya çalışın duvarlar benim üstüme de geliyor can değil miyim bende
(3,575 puan) tarafından
Bak canim seni anliyorum ama sen hamilesin arti kucuk cocugun var adam da su an canini zor tasiyor anlattigina gore sizi cikarabilecek gucu kendinde bulamamis olabilir iyilestigi zaman cikarsiniz illa ki cok sıkıldıysan sen de musait oldukca cik hava al onu bekleme yani
(829 puan) tarafından
Ben o evde iken dışarı çıkamıyorum ki ihtiyacını ben karşılıyorum çünkü inanır mısınız o kaza olduğundan beri kuaföre bile bir kere gittim onu kardeşimi yanına bıraktim belki 50 kere aramış beni
(3,575 puan) tarafından
Anladim canim hamile hamile takma kafaya gelir gecer hepsi karsina alip duzgunce konus kirildigini belli et hemen normale donme anlar insallah sucunu
(829 puan) tarafından
Ben bu kadar onu düşünürken onun böyle bana karşı vurdumduymaz olması çok üzüyor beni
0 oy
tarafından
Nereye gıtmıs kı adam ne bu tepkı ben anlamadım zaten cok zor bır durumda suan bır de sen ustune gıtme bence, bu zor gunlerı geçer kalkar yurur ama senın ıyı yaptıgını degıl bu sacma tavırlarını hatırlar kafana kakar
(829 puan) tarafından
Kim derse tamam der rahatsızdim çıktı gitti ne aradı ne sordu bacisina gitti gittim de demiyor canjm ben ondan daha zor durumdayim tüm sıkıntıyı ben çektim onunla birlikte tek başına değildi ki tavırları hareketleri ile o beni üzüyor ailesi beni üzüyor hamileyim ablaları annesi yüzünden yaptuklsri yüzünden 5 kilo verdim ben benim için de zor kolay mı sanıyorsunuz hamile çocuklu halimle herşeye koşmak
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Bence gereksiz tepki vermissin adam israrla gitmis hem bunalmstr iceride hava almak onada iyi gelir
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Canım, bir tane yorumundan yola çıkarak yorum yapacağım. 

Postu okuyunca sen haksızsın ne var ki bunda, gibi duruyor. Ama bir yorumunda diyorsun ki ailesi ona hep bekar gibi davranıyor. Yani bu sürekli olan bir şeyse rahatsız olman çok normal bence. Oğullarına ya da kardeşine bakıyorsun o halinle, kocan oraya gitti diyelim, hemen seni de arayıp, bak kesin seni bekliyoruz sen de bunaldın bu süreçte, değişiklik olur, diyebilirlerdi. Hep eşiniz davet edilse sizi yok saysalar, bu durumda herkes tepki gösterir bence. Sadece posta bakıp bir olay yorumluyoruz ya o yüzden haksız gibi göründün. 
(829 puan) tarafından
Ya geçen gün kaynimin nişanlısının ailesini yemeğe çağırdılar bizde gidelim mi dedi ben rahatsız olduğum halde sen nasil istersen dedim sen kal madem evde iş falan yapamazsın evde kal ben gideyim dedi neyse ablasını aradı ablasina özlem hasta gelmeyebilir belki ben gelirim dedi ablası seni mutlaka bekliyoruz sen de gel ha diyor bugün  de madem eşi aldı gitti hepsi de biliyor evden çıkmıyorum bende sıkılıyorum eşimi alıp götürdüler madem görümcem arayıp demesi gerekmez miydi valla onu aldık hazırlanın sizi de alalım davet edilmedim aramadilar da  diğer hususta bu süreçte sanki herşeyi ben yapmışım gibi ne kaynanam beni arıyor ne de gorumceler aradı 3 kere hastanelik oldum arayıp da nasıl olsun demediler eşimi arar konuşurlar beni arayan yok
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bacım anlıyorum seni haber vermesi gerekirdi en azından ama sende yarın bırak evde de ben şuraya gidip gelecem al kızını git dedigin gibi tuvalete de gidebiliyormuş artık. Bebek değil hoş bırak git bi dolaş gel.
(829 puan) tarafından
Bazen mutfakta bulaşıkları makineye koyarım 10 kere çağırır çocuk gibi sigaram düştü versene canım çay istiyor getir cakmagimj bulamıyorum bulsana meyve getir acıktım şunu getir bunu getir der işimi gücümü bırakip gelip otururum yanına isteklerini karşılıyorum
(3,259 puan) tarafından
Bizi uşakları gibi görmeyi ne zaman bırakırlar o zaman mutlu oluruz
(829 puan) tarafından
Aynen öyle

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 193 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 351 göst.
0 oy
2 cevap 172 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 207 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...