0 oy
192 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Boşanma dilekçesi yazıp bı kenarda dursun kendimize bir hafta daha süre verdik yarın hazirlatalim dedik. Nereden ve nasıl hazırlayabiliriz ücretli mi oluyor. Bu dilekçe 

2 Cevaplar

0 oy
(7,789 puan) tarafından
Neden ki? Bir sıkıntı mı oldu aranızda?
(3,163 puan) tarafından
Biz zaten bir yıldır gel gitli hayat yaşıyorduk. Ben düşük yaptıktan sonra benimle ilgilenmeyi ve iyce piskolojim bozuldu. Çok seviyorum ama . En çok ta arada yıpranan evladına üzülüyorum. Bugün o kavgalı halimizle iftara davetliydik oraya gittik. Eşim orda sohbet ederken hararetiyle bana sesini yükseltti. Kızımda baba anneme bağırma artık. Bikiyormusunuz babam annemi çok ağlattı dedi . Şuan bunları yazarken bende ağlıyorum. Bizde bir saat önce baya konuştuk. Dedik yarın dilekçeyi hazırlayalım. Eğer bir hafta içinde hala birbirimize kötü davranirsak dilekçeyi mahkemeye verelim dedik öyle. Yani
-Reklam-
0 oy
(6,402 puan) tarafından
Papatyasever senmi☹️☹️☹️☹️☹️☹️
(6,402 puan) tarafından
Bir grup var istersen linkini paylaşayım gruba katıl ordanda işte hemen bitiriyorlar burdan bir arkadaşa da verdim girmesiyle nerdeyse bitmesi bir oldu
(3,163 puan) tarafından
AA suoer olur canım verirmisin özelden atarmisin  linkini sana zahmet
(6,402 puan) tarafından
Linki istedim atsınlar atayim
(3,163 puan) tarafından
Tamam canım
(57 puan) tarafından
Canım burda yorumlarını okuduğum için yazıyorum anlamada aynısını yaptılar büyü yanı hem ablama hem eski eşine kaynanası yaptirmis eşi ablamı değişik suretlerde görüyormus kesinlikle bunun etkisi vardır öncelikle karar vermeden büyü nasıl bozulur onu bul bence bakara suresi aç eve dinlet sirkeli suyla sil evin heryerini kapı eşikliklerini de inşallah duzelir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 241 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde sofianne (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.
1 Haziran 2023 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
27 Nisan 2023 Aile kategorisinde Adesseda (262 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 280 göst.