0 oy
942 göst.
Diğer kategorisinde (4,164 puan) tarafından
Kızlar benim oğlan robot süpürgeye hiç huzur vermiyor zavallı Bi o yana kaçıyor Bi bu yana oğlum varken ☺️ bende o uyanmadan arada çalıştırayım dedim ama bu sefer de saat erken olursa alt komşuyu rahatsiz eder mi bilemedim zaten onların kullanmadığı odanın üstünü alacagım ama yine de içim rahat etmedi sizlerde alt komşunuzdan şikayet geldi mi hiç veya üst komşusunda olup evet çok ses yapıyor diyor musunuz bana da bilgi verin ☺️❤️

7 Cevaplar

0 oy
(3,107 puan) tarafından
Once çalıştir sonra in sor ses geliyor mu diye. Çünkü her evim zemini farklı olur seninki inceyse ses gidebilir
(4,164 puan) tarafından
Yaşlı teyze ile amca oturuyor canım arada konuşuyoruz ses geliyor mu hakkınızı helal edin falan diyorum yok kızım zaten amcan zar zor duyuyor diyo ama bazen de denk gelince işte evdeydim temizlik yapıyorum falan diyorum evet duydum süpürge yaptın diyor mesela normal süpürge çalışınca canım
(3,107 puan) tarafından
Normal süpürge çok ses yapar zaten. Ben de erkenden misafirim geleceği zaman yaparım zaten genelde evde olmuyorlar çalışıyorlar erkenden çıkıyorlar evden. Ama ne zaman erken yapacak olsam iner izin isterim zaten çoğunlukla evde olmazlar ama yine de inerim evdelerse söylerim
(4,164 puan) tarafından
En doğrusunu yapıyosun canım komşuluk böyle olmalı
-Reklam-
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Zeminden gideceğini sanmam ama sor bence canım bazı yapılarda her ses gidiyor ayıp olmasın insanlara 
(4,164 puan) tarafından
Haklısın canım öyle Bi deneyeyim saol ☺️❤️
0 oy
tarafından
Ben geceleri calistiriyorum gittiğini düşünmüyorum bizde turbo mod ,normal mod ,birde sessiz mod var eğer sessiz mod varsa canım sessizde çalıştır bazen halılardan geçerken hopluyor onun dışında ses olmuyor ,benim bebeğim de bazen huzur vermiyor ve mecbur  geceleri calistirdigim zaman oluyor çok ses cikmiyor yani öyle olsa biz odada uyuyamayiz
(4,164 puan) tarafından
Anladım canım çok saol ❤️
0 oy
(2,411 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Komsuya sorabilirsin, bina yapiniz nasil ne bilemeyiz ki.
(4,164 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(12,993 puan) tarafından

Turbo veya güçlü de çalıştırmazsan bence gitmez :)

(4,164 puan) tarafından
Tamam canım öyle Bi deneyeyim bundan sonra saol ☺️❤️
0 oy
(324 puan) tarafından
Bana ses gwliyor ve lanet ediyorumm robot supurgelere düşman oldum bu **** sesden dolayı 
(4,164 puan) tarafından
Yaa modelden dolayı mı acaba canım yani benimkinin evde bile sesi zor duyuluyor mesela
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Yok canim gitmiyor. Ben de bazen gece calistiriyorun. Komsuma sordum yok gelmiyor dedi
(4,164 puan) tarafından
Kibarlıktan demez öyle dimi ☺️ bak üstte Bi arkadaş da bana geliyor üst komşudan demiş canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
0 oy
7 cevap 166 göst.
0 oy
4 cevap 116 göst.
0 oy
3 cevap 113 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu

379,521 soru

11,361,282 cevap