0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (1,091 puan) tarafından
Oğlumla marketten geliyorduk. Kapının önünde tabak bardan granit eşya satan bir araba vardı . Abla gel bak dedi ihtiyacım yok sağolun dedim. Gel bak güzel ürünler var dedi teşekkür ederim dedim. Ucuz vermiyoruz gel bak ihtiyacını al dedi. Bende ihtiyacım yok ama olsa bile param yok teşekkür ederim dedim. Sen gel bak biz bedava da veririz dedi güldü. Anlamadım dedim güldü kafasını çevirdi. Uzatmadan apartmana girdim ama simdi ne demek istedi. Yani gülmenin manası neydi. Sinir oldum ya. Apartman önümde uzatmsk istemedim mevzuyu

6 Cevaplar

0 oy
(1,538 puan) tarafından
Satıcılar hep öyle nasıl dikkat ettinki  yani satmak için sevimlilik yapmak istemiş 
(1,091 puan) tarafından
Neye nasıl dikkat ettim anlamadım. Adam karşımda aramızda 3 metre bile yok
(1,538 puan) tarafından
Satıcılar hep öyle hiç pazara filan çıkmıyor musun yani dikkatini çekecek başka bisey olması lazimki böyle Sinir yapabilesin
(1,091 puan) tarafından
O gülüş çok fazla dikkat çekiciydi zaten. Ayrıca pazardaki insanlar hiçte böyle dikkat çekmiyor en azından benim gittiğim yerde
(1,538 puan) tarafından
İsmi attı diyosun yani
(1,538 puan) tarafından
Ama onların tarzı bu yoksa iş yapamazlar
-Reklam-
0 oy
(13,857 puan) tarafından

Kiz ne okdr cevap verdin ben ohtiyacim yok diyip gecerddim:D

(1,091 puan) tarafından
Uzatıyor çünkü ihtiyacım yok diyorum gel gel diyor. Kibarlikla geri çevirmek istedim. Tersliyorum o zaman da ne kadar aksisim diyorlar kibarlık yapmaya çalışıyirum insanlar lagbali oluyor
(13,857 puan) tarafından
Ya ne olursa olsun ne dusunurse dusunsun bosver ihtiyacim yok der gecerim
0 oy
(11,069 puan) tarafından
Yok sağolun dedikten sonra hızlıca gidicektin ordan. 
(1,091 puan) tarafından
Kapının onumdeyim kapı açılsın diye bekliyorum
(11,069 puan) tarafından
Konuşmaya devam etmesen daha iyiydi, o konuşsa da sen cevap vermeyeceksin. Adamın niyetini bilmiyoruz tabi ki ama yine de yüz bulmasına izin vermemek lazım
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Almasanda bak kalabalık yap demek istemiştir herşeyi neden bu kadar buyutuyosunuz ki :D almicaksan cevap bile verme geç :D
(1,091 puan) tarafından
Adam gözümün içine bakarak konuşuyor hanfendi ne yapmam lazımdı. Tersliyorum o zaman da aksi oluyorum
(9,134 puan) tarafından
Salla bırak aksi desin bir daha nerede görecek seni
0 oy
(18,256 puan) tarafından
Salla ya edepsiz adam
(1,091 puan) tarafından
Yani o gülüş normal değildi.
0 oy
(1,919 puan) tarafından
Kolay gelsin de geç çok konuşulsun o da cevap verince yüz bulmuş. Genelde her mahallede samimi oldukları birkaç kişi olur onların samimiyet göstermiş sadece.
(1,091 puan) tarafından
Benle ilk defa karşılaştı samimi değiliz. İnsanları tersliyorum aksi diyorlar kibarlikla def edeyim diyorum lagbali oluyorlar
(1,919 puan) tarafından
Gereksiz samimiyet severler sen bir daha hiç cevap verme bile duymamış gibi yap

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 922 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde tontilos (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 707 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (18,256 puan) tarafından soruldu