0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Indırıme gırmıs fıyatı sızce nasıl? Kullanan var mı bu modelı? Bır de cocuklarınıza akulu araba aldıktan sonra sıkıldılar mı

3 Cevaplar

0 oy
(3,826 puan) tarafından
 Biz kullanıyoruz oğlum çok seviyor bence pişman olmazsınız almakla ... bizde farklı bir modeli var
(3,826 puan) tarafından
2 sene önce almıştık yaz aylarında.  Oğlum o zaman küçüktü.  Indirime girmişti diye almıştık biraz büyüdü zaten hemen binmek istedi şimdi 2.5 yaşına 1.5 ay var canım
tarafından
Aa aynı yastaşar nerdeyse benım kızda 30 aylık :) tesekkur ederım canım ♥️
(3,826 puan) tarafından
Maşallah canım benimki de 29 aylık olacak nerdeyse ☺ çok seveceğinden emin olabilirsin canım
tarafından
Aldım kuzum çok sağol ❤️
(3,826 puan) tarafından
Güzel günlerde kullansın canım prenses⚘
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Fotoğraf yok. Bizim ev küçük olduğu biraz binip sonra sıkılıyor ama bizim alma amacımız zaten dışarıda binmesi içindi. Yaşadığımız yer müsait. O yüzden kaldırdık şimdilik. 
tarafından
Hala mı yok foto bı baksnaa kuzum? Bızımde ev kucucuk mereye koycaz onu da bılmem ama tayınımız cıktı zaten nasıpse gıdıyoruz yazın
(14,032 puan) tarafından
Yüklenmiş foto. Yaz geliyor ya parka falan götürürsünüz eğer taşınacağınız evde küçük olursa
tarafından
Aldık canım olmazsa babamların kilere koyarız yazın biner herseyın fiyatı artıyor
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Çok güzel ama ben cesaret edip alamadım cnm sıkılır falan verdiğim  paraya yazık olur diye benim kızım çok sıkılgan bir kaç kere binişinden sonra sıkılıyor onun yerine bisiklet aldım bisikleti sevdi eğer duru kuşum  sıkılgan değilse al cnm 
tarafından
Sıkılgandır arzem ama bu arabalara bayılıyor sokakta binmese oturup özler saatlerce aldık sımdı bakalım ıns sıkılmaz :)
(2,835 puan) tarafından
İnşallah hiç sıkılmaz bende almayı düşündüm ama Zümra aşırı sıkılgan kullanmaz diye almadım  Bask çocuklar çok severler yeğeninde vardı sürekli kullanırdı

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,046 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aybukee (1,230 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 217 göst.
0 oy
2 cevap 36 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu