0 oy
57 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (749 puan) tarafından

Kızlar ben dolandırıldım biliyorsunuz artık hastane çıkışı seti yüzünden. Burdan bir arkadaş sagolsun bana burayı önerdi bende girdim baktım hoşuma gitti. Modeller arasında kararsız kaldım sizce hangisi ve daha önce yaptıran var mi burdan 

image

image

image

2 Cevaplar

0 oy
(1,121 puan) tarafından
Dolandirildim bide borç içindeyiz diyen sen değil miydin nasıl bu kadar para verebiliyorsunuz ya . Uygun fiyata bulabilirsin
(1,121 puan) tarafından
Benim bildiğim borçlu insan daha dikkatli yapar harcamalarını sonra gelip ağlıyorlar borcum var diye
(749 puan) tarafından
Borcum var diye öleyim mi. Borcum olursa olsun geçen günde birisi borcu olan insanların özele gitmesi kadar saçma bisey yok yazmış. Benim ilk bebeğim ilk heyecanım ne kadar saçma yorum yapıyorsun ya parasını senden mi istiyorum ? Bissuru borcumuz varken bide dolandırılmak beni çok üzdü dedim konuyu geniş çaplı algılıyosun ?
(749 puan) tarafından
Ağlayan kim sana ya Allah aşkına Allah gönlüne göre versin ne kadar kaba saçma sapan yorum yapıyorsun.
(1,408 puan) tarafından
Sanane pakize sanane parasını senden mi istedi kadın yapmayın ya yapmayın!
(749 puan) tarafından
Valla kuzum insanlar bir garip ya kalp kırmayı marifet zannediyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bence trendyoldan bak en iyisi en güvenilir yer 
(749 puan) tarafından
Canım haklısın ama banada burdan birisi önerdi burayı kendi yaptırmış hatta burdan 3 4 kişi daha yaptırmış bende o yüzden baktım ama kararsız kaldım sormak istedim tekrardan kimse de cevap vermedi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 37 göst.
0 oy
8 cevap 280 göst.
13 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Susambebek (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Sedef3458 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 213 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (578 puan) tarafından soruldu

381,730 soru

11,428,157 cevap

34,988 kullanıcı

...