0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (2,092 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
SKızlar su genelde herkeste olan pandali tenteli bisikletler varya eğer olan varsa cocugunuz kaç yasina kadar ona bindi kaç kiloya kadar binilebilir acaba kararsız kaldım 

29 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kızım 2 yaşında çok severek oynuyor biniyor letgodan 180 TL ye almıştım çok işimize yarıyor 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kızım 1 yaşında aldık temmuzda 3 olacak hala kullanıyor 
+1 oy
(313 puan) tarafından
3 yaşında kızım hala biniyor kucak isteyen bir cocukdu bebek arabasına felan binmezdi kardeşim almıştı belki buna biner kucağından iner diye sağolsun gerçekten ona bindi çok rahat ettim her yere onla götürdüm 
+1 oy
(9,009 puan) tarafından
2 yıldır bizimle büyük oğlum bebek arabasında asla durmuyodu o 11 aylıktı aldığımızda şimdi 3 yaşında oda biniyor kardeşi de biniyor pazara markete parka çıkarken iyi oluyo 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
=))) ben de çok almak istiyorum oğlum 2 yaşında. Kesin alacak gibiyim
(2,092 puan) tarafından
Ya akülü araba çok istiyordum ama sonra o kadar para vermekten vazgeçtim ve bu bisikleti almaya karar verdim fiyatıda uygun ama biraz uzun süre kullansın istiyorum :) benimki 18 aylik
(5,406 puan) tarafından
Alacağız ya bilsinler, =) yanımızda rahat olur hem.
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Şu an 3 buçuk yaşında kendi sürebiliyor hala biniyor yani. İlk 1 buçuk yaşındaydı aldığımda biz sürüyorduk şimdi tentesi falan çıktı tutma yerini de çıkarmış komşunun cocuklari kendisi sürüyor canı isterse şu an 16 kilo oğlum
(2,092 puan) tarafından
İki senedir kullanıyorsunuz güzelmiş yani bende bı iki üç gitsin istiyorum
(2,945 puan) tarafından
Eger severse gider. Bastan pedalla süremiyor zaten. Ama sıfır çok pahalı ben dolaptan almıştım baya uyguna geldi ve yeni gibiydi. 2. El almayı da düşünebilirsin.
0 oy
(119,355 puan) tarafından
cok cok az bindi heryeri plastik ve kirildi
(2,092 puan) tarafından
Aaa şansınıza kötü olmuş
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Bende almayı düşünüyorum artık bebek arabasında durmuyor sıkılıyor. Dolaptan uygun bulursam alacam. Esim izin vermiyor ikinci ele ama sıfırlarıda çok pahali
(2,092 puan) tarafından
Ay yok şimdi baktım birkaç tane var bazıları sıfır fiyatına koymuş trendyolda en ucuzu şu anda 650 civarındaydı
(1,950 puan) tarafından
Güvenemiyorum ya dolabada
(2,092 puan) tarafından
Aynen bende azıcık fazla veririz garanti olur
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Annem aldı kızıma annem duruyor kullanıyoruz 3 yaşında kızım 
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında havalar iyi olsun kendi sürmeyi öğreteceğim ondan da erkek kardeşine kalacak ☺️
(2,092 puan) tarafından
Hey maşallah baya çok dayanmisss
(3,359 puan) tarafından
Oğluma da görümcemin oğlundan geldi
Maşallahı var iyi dayandı ☺️
Bebek arabamız da öyle 4 sene oldu oradan oraya taşındı hâlâ kullanıyorum küçük oğluma ☺️
0 oy
(832 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşından beri biniyor 3 yasında seneye kendi sürer 5 yasa kdr yolu var cıkıyo tutulan yer zaten 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
2021 aldım hala kullanıyor canım. Havalar düzelince biner inşaAllah.
0 oy
tarafından
Oğlum 2 yaşında bende ondan alıcam
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Plastik olanlar değilde diğerleri olanlardan alsam daha sağlam olur onlar çabuk kırılıyor ben diğerlerinden aldım kızım 29 aylık daha doğru düzgün kullanamadik burda çok yağmur yağıyor fırsat olmadı bır iki defa çıkardık hiç inmek istemiyor çok sevdi havalar duzelince çıkarız sürekli gibi 
(2,092 puan) tarafından
Foto varsa atabilir misin
(1,539 puan) tarafından
Attım canım
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında hala biniyor
0 oy
(6,265 puan) tarafından

image

bu modeli var canim
(2,092 puan) tarafından
Evet ilk bunu düşünmüştüm ama küçük yaş aralığı yazıyordu sizin bebeğiniz ne kadarlik sizce kaç yasina kadar kullanilir
0 oy
(202 puan) tarafından
Oğlum  3.5 yaşında 15 kilo hâlâda  biniyor 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Oglum 1 yaşındayken aldım şuan 3 yasinda hala biniyo 
0 oy
(2,731 puan) tarafından

Bu pandali bisiklet içimde kaldı hep vala :'(

(2,092 puan) tarafından
Hadi ya neden sizdemi kararsız kaldimiz
(2,731 puan) tarafından
Canim ben istedim eşim almadı araba aldı motor aldı ama pandali bisiklet içimde kaldı Bikere arkadaşım dedi aldım kulanmadim sana gönderim hediyem olsun diye ben eşime dedim tamam dedi hediye olmasa kabul etmezdim dedi bende sevindim baktım arkadaşım sonradan aradı kız kardeşim istedi verdim dedi kız kardeşi daha yakın benimde elime böyle para geçmedi alırdım gerçeği eşimde alma dedi
0 oy
(1,539 puan) tarafından

image

bunun bordo olanı canım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,891 kullanıcı

...