0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında mangala taşı yuttugunu söylüyor cikarmi şuan birşeyi yok eşim işte götürürüz dedi hastaneye gelecekmiş ama bı saati bulur nefes almasında bir sorun yok saydım taşları biri de eksik gerçekten 

5 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından
Büyük tuvaletini takip edin ve hastaneye götürün muhakkak
(636 puan) tarafından
Komşunun cocugu para yutmuştu ameliyat oldu kardeşim de sticker yutmustu 2 yaşında kakasından çıkmıştı
(146 puan) tarafından
Gece gotursemmi arkadaşta iki güne çıkar diyor bende iğne yutmustum diyor off sabredemem ben gece götürürüm yaa eşim gelince zaten içim içimi yiyor
(636 puan) tarafından
Yok 2 gün uzun nolur nolmaz çocuk metabolizması hızlı çıkarsa 1 güne çıkar da o arada girdiğin sıkıntıya gerek yok hemde önlemini almış ol Allah korusun Bi yerde kaldıysa da tıkanma vs yapmasın taş kucuk ama onun da organları küçük daha ona göre büyük gece götür sen rontgenleri vs açık acilden gir anlat durumu
-Reklam-
0 oy
(618 puan) tarafından
Eee taş bu yuttuysa nasıl eritsin migde Bi doktora götürün bence 
(146 puan) tarafından
Goturcem film çekilir içim rahatlar
(618 puan) tarafından
Yani böyle bekleyil boşuna stres yapmaktansa
0 oy
tarafından
Taş çok büyük değilse mesela zeytin çekirdeği kadar falansa kakasindan çıkar ama siz yinede doktora eşin gelince gidin canım ne olur olmaz buyuk ihtimal taş küçükse kaka takibi verecekler size içinde taş cikacakmi diye 
(146 puan) tarafından
5 kuruş gibi falan bakalım inşallah çıkar strese girdim akşam akşam
tarafından
Çıkar büyük ihtimal kakasindan ,sakin ol canım strese girme çok çocuk öyle şeyler yutuyor ve çıkıyor ama sen ne olur olmaz yinede , hastaneye göster ama büyük ihtimal doktor takip et diyecek bizimde zeytin çekirdeği tutmuştu 16 aylık bebeğim takip etmistik çıkana kadar
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Acili arayıp doktora bağlan doktora sor ona göre götürür yada götürmezsin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 214 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 423 göst.
30 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...