0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (2,002 puan) tarafından
Eşinizin verdiği paranın hepsini harcar misiniz yoksa ayırdığınız da oluyor mu. Ben para biriktirmeyi hiç sevmem hepsini harcıyorum ama çok birşey de değil zaten bu devirde para hemen bitiyor dayanmıyor. Annemlerde kaldığımda da harcıyorum eve, sonuçta ben orda günlerce kalıyorum yük olmak da istemiyorum süt parasıdır pazardan bir iki şeydir ekmektir falan alıyorum

26 Cevaplar

0 oy
(2,401 puan) tarafından
Yani öyle pek dışarı çıkmadığım için ihtiyacım olanı alıyorum gerisi kalıyor biriktiriyorum şuan bayaram kadar biraz biriktirmeyi düşünüyorum hayırlısı 
-Reklam-
0 oy
(982 puan) tarafından
Gram yaoiyorum o ay bozduruyorum verdigi harcliklar bitince ben de altinda durmuyor parada illaki alacak birsey buluyorum ya 5 taş ya kolye gibi 
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Normalde biriktiririm ama ev tasicaz onun için bisiler alıyorum  kişisel ihtiyaclarim var onlari aliyorum kalmıyor elimde şu aralar
0 oy
(413 puan) tarafından
Valla Bende harcıyorum eşim verirse tabi ama hiç biriktirmemq
0 oy
tarafından
Bizde de bütün ödemeler bendedir :) ama bizde ben de çalışıyorum. Kazancimiz ayrı oluyor. Onun maaşla ödemeleri yapıyorum kalan ona kalıyor. Benim maasimla da 2-3 çeyrek alıp gerisini kendi odemelerime harcıyorum. Benim maaştan kalan da bana kalıyor. Genelde onunki önce biter ayın kalaninda benden ister :) biriktirdiğim ceyrekleri de bir tane kolye bir tane 40gr bilezik yaptım :)) hedefim 2. 40gr bilezik inşallah. Bizim evimiz yok maalesef. Belki önümüze fırsat cikarsa ön ödeme gibi elimizde bulunsun diye biriktirmeye çalışıyorum bakalım 
0 oy
tarafından
Eskiden biriktirirdim hatta Demir para biriktirmeyi çok severdim biriktirip çeyrek alırdım o zamanlar çeyrek 400 500 lerdeyken şimdi çeyrek o kadar pahalandi ki o heves te kalmadı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 350 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Emine S (16,707 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,127 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,363 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Mrs. Right❤️ (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,325 göst.