0 oy
408 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (790 puan) tarafından

image

sanırsın akşama kadar birbirini yiyen bunlar değil:) hem döver hem severim hesabı evlat balları bu ara el ele geziyorlar içim eriyor çok zor oldu ikisini büyütmek ama değdiğini anlıyorum böyle görünce onları kardeş candır gerisi heyecandır:))

15 Cevaplar

0 oy
(1,780 puan) tarafından
Maşallah Rabbim bağışlasın
(790 puan) tarafından
Amin seninde canım sağol
-Reklam-
0 oy
(13,841 puan) tarafından

Masallah ben de benim oglanlari boyle gorurum insallah:D

(790 puan) tarafından
Kartları vardı ablasının onları bilirdi ama bunda tık yok bakıyor biraz sonra sıkılıp kaçıyor taklit falan çok iyi 25 kelimesi var ikili cümle kurmaya başladı anlamasi bir komutu hepsi iyi şükürler olsun doktora sorcam bi Niue öyle diye sende sorarsan bana söyler misin
(13,841 puan) tarafından
Ayni bizimkide oyle kartlari cikardi abisi dun bakiyo ama dinlemiyo beni bu bu diuo sadece .sarki soyluyo bicirik .her sey var o yok soylerim sen de hsber et
(790 puan) tarafından
Tamam gidince söylerim sana da ..aynen benimki de şarkı söylüyor Baby shark do do diyor hepsini değil de bu kadar bunun dili ablasıdan daha erken açıldı farklılar ikisi de birbirinden
(13,841 puan) tarafından
Ay bizimkiler de aynilar bak .buyugum boyle degildi konusma acisindan da evet
(790 puan) tarafından
Benim büyük kızım zaten iki buçuk yaşında hâlâ adam gibi konuşması yok ya yani cümle kuruyor 6 li 7 li ama akıcı değil birde cümle kurmaya kurarken bazen karıştıyor kelemeleri falan acaba normal mi ya senin oğlundan varmıydi böyle şeyleri
0 oy
(313 puan) tarafından
Benimde kızım şuan 3 yaşında şuana kadar hiç elbise giymek istemedi çok hareketli ayağına takılıyormus ama bu araları sürekli bana prenses elbisesi al diyip duruyor bir ikidir aldım giymeye başladı 
(790 puan) tarafından
Benimki de bir kaç aydır giyor prenses oldum çok tatlı oldum diyor:)
(313 puan) tarafından
Hahaha gerçekten aynilar benimde kızım aynısını diyor çok güzel bir prensesim ben diyor geçenlerde de giydirmistim kosa koşa yanıma geldi anne prensesin cişi geldi dedi  :)) :))
(790 puan) tarafından
Ooo masallah Rabbim bahtlarını güzel yazsın insalalh en güzel dönemleri:)
0 oy
(13,957 puan) tarafından
Ay maşallah ne güzel ya. Benimkilerde resmen kedi ve köpek. Böyle gezdiklerini de görürüm inşallah. 
(790 puan) tarafından
Benimkilerde öyle bakma öyle durduklarına aksma kadar onları ayırmakla geçiyor ömrüm:)
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ayy maşallah ♡ Allsh her daim birbirine kenetlenenlerden eylesin :)
(790 puan) tarafından
Aminnnnn ne güzel dua ağzına sağlık kız :)
(1,279 puan) tarafından
❤ ❤ ❤
0 oy
(32 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın çok tatlı abla kardeş :)
(790 puan) tarafından
Çok sağol canım:)
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Ne güzel Allah'ım bozmasın bak şimdi bana da moral oldu bu fotoğraf benimkilerin arasındada bir buçuk yaş var  ama tam tersi iki oğlum var :)
(790 puan) tarafından
Benimkilerde öyle aralarında 1 buçuk yas var daha yeni yeni böyle oldular ama şunu söyleyeyim çok kavga ediyorlar birbirlerine vuruyorlar ama böyle yanları da başladı birinden biri uyusa hemen canları sıkılır isterler birbirlerini durmazlar yani :)
(7,446 puan) tarafından
Ya ne güzel :) bizimki daha minik üç aylık olcaz abimizde 21 aylık olcak :)
0 oy
(3,723 puan) tarafından
Aynı benim kızçelerim maşallah rabbim nazardan korusun inşallah ❤️☺️
(790 puan) tarafından
Aminn seninkileri de canım:)
(3,723 puan) tarafından
Amin hepsini korusun rabbim inşallah ☺️
0 oy
(12,756 puan) tarafından
Maşallah canım elbise ne cici taşıyorlar Allah bağışlasın 
(790 puan) tarafından
Kendisi seçti büyük zevkli kız valla hep kendi beğenir:))
(12,756 puan) tarafından
Maşallah maşallah
0 oy
(11,107 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın ❤️
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Oyyy sizi yerim ben maşallah barekALLAH ☺️ büyuncede böyle olurlar inşallah yada "sen benim pantolonumu mu giydin çıkart çabuk " falan diye atışırlar mı sjsnns
0 oy
(1,356 puan) tarafından
Maşallah tebarekAllah Rabbim size bağışlasın canım ❤️
0 oy
(7,372 puan) tarafından

Yaaaaaaa çantaya baaakkk totosuna kadar gelmiş :D

Of of içim eriyor şöyle kız çocuklarını gordukceee :wassat::silly:

Maşallha prenseslerime ❤️❤️

(790 puan) tarafından
Çok teşekkür ederizz canım bende kız çocuklarını çok severim Allah iki tane verdi şükürler olsun Rabbim sana da nasip etsin prenses annesi olmayı:)

İlgili sorular

+6 oy
23 cevap 830 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meleksone (2,325 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 343 göst.
23 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde tugbabirol28 (1,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 393 göst.
0 oy
5 cevap 266 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,308 puan) tarafından soruldu

382,200 soru

11,443,725 cevap

35,014 kullanıcı

...