0 oy
284 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hastaneye yattım yeniden bitmek bilmeyen enfeksiyon var sancım çıkıyor doktorum her an alinacakmis gibi hazır edin her şeyi dedi 2300 kilosu 2 üstü iyi diyolar kaç gün kuvezde kalır bebeğim doğarsa yaşama olasılığı yüksek demi

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğmaz ınşalalh ya çok küçük daha 
tarafından
Evet:((
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Canim stres yapma sen Rabbim nasip ettiyse 700 gram.dogan bebe yasiyor  durur insallah yine Rabbim saglik versin 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
(13,821 puan) tarafından
Sen oyuzden dusunme oyle zamaninda dogan bir bebek de girebiliyor yani erken dogan bir bebek girmeyebiliyor onun bebekle durumuyla alakasi var 35+5 te bir hafta kaldik biz ama daha erken dogan girmeyedebikiyor
tarafından
Anladım canım hayırlısı bakalım enfeksiyon bölümüyle karar verilcekmis
(13,821 puan) tarafından
Amin hyrlisi ins
0 oy
(7,025 puan) tarafından
Ablam yaptı canım hatta 32 haftalık 1700 gr ama küvez de bile kalmadı bol bol dua et içini ferah tut. 
tarafından
Yaa gerçekten mi çok sevindim inşallah benim bebeğim de kalmaz Allah razı olsun canım
(7,025 puan) tarafından
Evet canım ablamın iki doğumu da erken oldu biri 34 biri 32 çok şükür ikisi de hayatta kötü düşünme  ❤
tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
(22 puan) tarafından
Bnde 31hftalık gebeyim Bende de bir türlü enfeksiyon geçmiyor doktora gideceğim enfeksiyon bu kadar riskli oluyor mu bebek için
tarafından
Bilmiyorum canım en iyi dlktorun bilir
(262 puan) tarafından
Evet cnm kuzenimde hamileyken enfeksiyon varmış bebeğe geçiyor ..doğumdan snr yoğun bakimda kalıyor bir süre bende hamileyken olmuştu Dr ilaç verdi geçmişti ihmal edilmemesi lazım
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Komşum doğurdu bir şey olmadı canım çok şükür sağlıklı 2300 doğmaz canım o suyu ile o kadar kilosu 
tarafından
Biliyorum canım düşer daha bakalım Allah büyük
(7,376 puan) tarafından
Aa kız adaşım korkma kız iğne falan vuruyorlar geciktiriyor lar sağlıkla al kucağına inşallah korkma o kadar da zayıf değil bebeğin canım sağlıkla al kucağına inşallah
tarafından
Amin canım inşallah ya
(7,376 puan) tarafından
Adaşım Allah gönlüne göre versin bebeğimle kavusursun sağ salim inşallah
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Doğmaz inşallah canım ben 33 haftalık doğum yaptım 12 gün kuvezte kaldı 
tarafından
Ya çok iyi benim bebeğim de doğarsa okadar kalır inşallah kaç kiloydu
(1,056 puan) tarafından
2500 Gr doğdu 41 santim boyu pandemide doğduğu için önlem amaçla kuveze aldılar sıkıntısı yoktu
tarafından
Anladım canım kilosu iyiymiş
(1,056 puan) tarafından
Çok şükür ama hastaneden cikisimizda 2134 gr olmuştu vermişti
0 oy
(544 puan) tarafından
Akciğer geliştirici iğneyi yaptırdı mı 

Benim 31 de yatış verdiler o iğneden yaptım 

35 de doğum oldu bebeğim küveze alınmadı çok şükür 
tarafından
3 doz yapılmıştı daha önce yine yapılır Büyük ihtimalle
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Canım stres yapma Allah'ın izniyle herşey çok güzel olurr❤️❤️Benim oğlum 35 haftalık doğdu 2300 dubkilosu bı 9 gün kuvezde kaldı 2 yaşınıza girecez Allah'ın izniyle hiç korkma Rabbim buyukk Ablamın komşusu 32 haftalık doğurdu 1 gün kaldı kuvezde o hiç belli olmuyor canım 40 haftalık doğanlar bile girebiliyor demişti doktorumm
tarafından
Anladım canım inşallah rabbim büyük bakalım bir kaç hafta dayansak iyi olacak
0 oy
(12,646 puan) tarafından

Canım inşallah prenses biraz daha bekler Allah yardımcınız olsun:(

0 oy
(7,250 puan) tarafından
Aksi bı durum olmazsa ciğerleri falan gelişmişse enfeksiyon falan olmazsa korkma yaşama olasılığı çok yüksek. Ben 33 haftalık 1915 Gr ile doğum yaptım 9 gün kuvezde kaldı. Ödem atınca kilo veriyor ya 1700 e düşmüştü o yüzden biz 2 kilo olmasını bekledik kuvezde başka bı sıkıntı olmadı 
0 oy
(163 puan) tarafından
bnm kizim 34 haftalik dogdu ayni 3200 dogdu kuveze feln da alinmadi cok da saglikliydi bi sikintimz olmadi cok şükür
tarafından
Çok şükür kilosu iyiymiş bende cuna günü 34 haftalik oluyorum
0 oy
(4,227 puan) tarafından
30 32 ve 34 hafta olmak uzere erken doğum yaptim 30 ve 32 dogan 11 er gun kuvozde kaldilar simdi biri 14 biri 11 yaşında üzülme saglicakla kavus yavruna inşallah 
tarafından
Maşallah çok sevindim inşallah rabbim büyük bakalım
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Demir de 33 haftalık doğdu 3 kilo 900 gram ama 10 gün küvez de kaldı. Ciğer geliştirici iğne vurdurmama rağmen ciğerleri gelişmemisti. Bir sıkıntısı yoksa yaşar canım ❤️ Rabbim uzun ömürler nasip etsin inşallah ❤️
tarafından
İnşallah canım maşallah kilosu çok iyi gebelik şekeriniz mi vardı
(1,715 puan) tarafından
Yoktu çok şükür canım ❤️ biraz oburduk :)))
0 oy
tarafından
Ben de 33 haftalık doğum yaptım kızım 33 gün küvezde kaldı şuan prensesim 15 aylık☺️
tarafından
Oyy maşallah umut oluyor bana canım Allah razı olsun 25 haftadan Buralara ağlayarak geldim
0 oy
(618 puan) tarafından
Benim kızım 2.680 grm doğdu ciğer geliştirici iğne  yapılmıştı 33 de 37 de doğdu kilosu iyi bebeğinin eğer nefes alıp vermede Bi sorun yaşamazsa küveze bile girmez ki
tarafından
İnşallah canım inşallah herkes güzel şeyler yazmış Allah razı olsun
0 oy
(169 puan) tarafından
Benim kizim 33 haftalık doğdu ama ben 5 ay hastanede yatmıştım hamileyken 6 doz ciğer geliştirici vurulmuştu küveze girmedik o yüzden Rabb'im sağ salim hayırla kucağınıza almayı nasip etsin 
tarafından
Amin amin Allah razı olsun kızlar aceleci oluyor gerçekten
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Teyzem yaptı her ikiside 32 haftalık 2kgden az küvöze girmedi.hiç sıkıntı yapma üzülme rabbim zmanında sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(792 puan) tarafından
31 haftalık doğdu kizim
tarafından
Kaç gün kuvezde kaldı
(792 puan) tarafından
1 ay kaldi
tarafından
Anladım rabbim kimseyi evladiyla sinamasin
0 oy
(636 puan) tarafından
32 haftalık 1560 kg ile doğum yaptım 39 gün kvuzde kaldı şimdi 2.5 yaşında çok afacan 
tarafından
Maşallah canım çok sevindim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kilo önemli değil kuzum önemli olan solunum sıkıntısı yada başka sıkıntı olmasın ben 45 de doğum yaptım 2450 bir gece kaldı yengem 32 de doğum yaptı 2300 doğdu 2 kilo ile hastaneden çıktık 3 4 gjn kuvezde kaldı tedbir amaçla ablam 24 haftalık 700 gram doğum yaptı şuan cocuk 11 yaşında korkma yani görecek günü var ise her türlü yaşıyor 
tarafından
Anladım canım çok sağol Allah razı olsun Moral oldu
(4,061 puan) tarafından
Ne demek canım sakin ol Bol dua et stres daha büyük zarar buyuzden iyi düşün iyi olsun canım
tarafından
Tamam canım çok sağol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 160 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Guzelkizim (1,897 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 127 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
5 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif2855 (1,066 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...