0 oy
174 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (10 puan) tarafından

Hanımlar bildiğiniz uygun satılan site isimleri güvenilir varmıdır alışveriş yaptığınız yerler;)<3:woot:

7 Cevaplar

0 oy
(1,161 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Minicity uygun ben ilk olarak civilden aldim kalitesi güzeldi ama gelecek ay minicityden alacam herseyi 
(10 puan) tarafından
İlk bebişim ufaktan başlayayım dedim  civili biliyorum uzun zamandır hiç bakmadım oraya
(1,161 puan) tarafından
Puset aldim ordan çok güzel çıktı sağlam hem puset hemde sallamalı mini yatak oluyor oturduğum yerde sallarım rahat rahat  :D
(10 puan) tarafından
Güle güle kullanın inşallah valla ben hiçbişey almadım daha bebek biraz daha büyüsün dedim cinsiyetide belli olsun inşallah 20 nisanda kontrülümüz var 4 ayı bitirecez Allah'ın  izniyle ilk olduğu içinde heyecanlıyız :)
(1,161 puan) tarafından
Benimde ilk kızım olacakmış 5 aylık olduk ufak tefek başladık Rabbim sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin
(10 puan) tarafından
Amin amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Ciciş bebenin outletinden denk geldigimi aliyordum ama beden sıkıntısi var buyuk almak lazim 
0 oy
tarafından
Akasya giyim var instagramda 
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Bende intigramadan aldım prenses bebek sitesi var bide tozlu var tozluda genelede bebeğe yok ama çocuğa var
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Lolons ben memnun kaldım 
0 oy
tarafından
Minicityden aldım yakın zamanda hoşuma da gitti ayrıca 2 günde kargo geldi ben çok sasirdim köyde oturuyorum çünkü 
0 oy
(1,655 puan) tarafından
Minicity çok kaliteli ve uygun ilk defa aldım çok beğendim
(2,562 puan) tarafından
Bedenleri nasıl küçük diyor lar
(1,655 puan) tarafından
Bebeğim 9 aylık ben 12 aylık aldım hafif geniş ti çünki büyük almıştım ztn  bir iki beden büyük olsa nolcakki

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 258 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alaska (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
28 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Btly1 (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 401 göst.

378,329 soru

11,323,812 cevap

34,775 kullanıcı