0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (782 puan) tarafından
Doğuma az kaldı sezeryan olucam ve buzluguma biseyelr yapmaya başladım çıktığında yine aynı tazeliği kalan tatlı kurabiye tarifi iz varmi damla çikolatalı falan 

6 Cevaplar

+1 oy
(3,861 puan) tarafından

image

Harika olur kendileri. 10 dakikaya da eriyor ohhh missss... ben bazen 2   3 tane cikariyorum kendime.hep vardır dondurucumda yiyen herkes bayiliyor
(3,861 puan) tarafından
Ununu cok koyma sıkış  sıkış  bir hamur olmasin . 2 katina cikarirsan malzemelrini  baya bi kurabiye cikar sana.Şimdiden afiyet  olsun.
(3,861 puan) tarafından
Yok yok gayet güzel  canim yiyen tarif istiyor. Yemek ayri zevk  veriyor :)
(3,274 puan) tarafından
Tmm canım alayım ozaman bende tarifi ;)
(782 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende yapicam yarın insallah
(3,861 puan) tarafından
Afiyet şifa  olsun seversin inşAllahhh.  :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Buzluk Kurabiyesi (Çok Pratik) https://www.nefisyemektarifleri.com/buzluk-kurabiyesi-cok-pratik/

Bunu denemelisin canım.

Yap hamuru dolaba at çıkar kes fırına at
(782 puan) tarafından
Onları gördüm ama ben direkt hazır atmak istedim çıkarınca 5. 10 dk sonra yiyebilmek için
0 oy
(2,136 puan) tarafından

image

İnstada gördüm daha denemedim ama

0 oy
(3,822 puan) tarafından

şu an bu ikisinden dolabımda var ve ayrıca ay tatlısı,  ıslak kurabiye, şekerpare açma poğaça da var . Bunları da yapıp koyabilirsin taze kalıyorlar 
(1,170 puan) tarafından
Merhaba
Yemek için bir gece önceden mi çıkarıyorsunuz kurabiyeleri?
(3,822 puan) tarafından
Merhaba . 1 gece önceden çıkarmaya gerek yok oda ısısında 15 20 dk kalması yeterli oluyor
0 oy
(215 puan) tarafından
İlk sezeryan mi kaçıncı sezeryani olacaksınız acaba
(782 puan) tarafından
İkinci canım ilki sezeryan di buda sezeryan olacak haliyle 35 haftalık şu an 38 de falan alırlar diye düşünüyorum
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Her türlü kurabiye atılır buzluğa canım hani buzluğa atmak için özel yapılması gereken bir tarif arama. Doğum yapacağım zaman ben de önceden yapıp atmıştım çok rahat ettim. İyi düşünmüşsün.
(782 puan) tarafından
Valla saoglsun ablam tuzlu yaptı görümcem bı dünya poğca yapmış getirdi bugün buzluğa bende biraz dolma sardım attım şimdi bide iki çocuk ilkinde neden yapmamisim diyorum işte herşey tecrübe
(3,274 puan) tarafından
O zaman sen tuzlu yapma tatlı yap bir seferde ben hep iki ölçü yaparım kalanını atarım mesela sen de iki ölçü yap zaten elin değecek bol olsun doldur dolabı çok rahat ben ilkinde yapmıştım canım ikincide pandemiye denk gelince yapmadım gelen olmadı çünkü :)
(782 puan) tarafından
Banada gelen olmuyo çok gelenlerde aileden benim yoksa yapıp gidiyorlar saoglsun lar ama ben kendime de hazirlayamamistim böyle seyelr insanın emzirme döneminde çok caninistiyo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 61 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 86 göst.
27 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
3 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 201 göst.
7 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde &Sukufe& (6,954 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,248 cevap

34,780 kullanıcı

...