0 oy
193 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (287 puan) tarafından
Kızlar 5yasknda oğlum 2 haftadır kekelemeye başladi kendiside çok uzuluyo artık sabahtan beri ağlıyorum neden birden oldu diye resmen 1yasina tekrar döndük kelimeleri artık soyluyemio nolursumuz dua edin dili açılsın adı Ömer halis ismiyle dua edermisiniz nolursunuz

14 Cevaplar

0 oy
(48,713 puan) tarafından
birseyden mi korktu nazarda olmus olabilir 
(287 puan) tarafından
Bişidende korkmadi aslında anasinifina gidio nolduysa birden oldu
(48,713 puan) tarafından
arkadaşlarıyla ogretmeniyle arasi nasil ogretmeni kizmis mi yakın zamanda yada akran zorbalığı yasiyor mu
okudunuz mu nazar duasi
(287 puan) tarafından
Arkadaşının birisi sen kekemesin demiş oğlum konuşurken bazı harfleri yutuodu oyuzden sen kekemesin demiş arkadaşı ozamandan beri kekeliyo
(48,713 puan) tarafından
korkuyorum su okul cagindan biz kibarcik terbiyeli karsisindakine saygili yetiştiriyoruz elin acimasiz şımarık cocugu gelip üzüyor
(287 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Allah sağlık sıhhat versin 
(287 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Kortu mu canım yada bir olay mi oldu allahım Insallah düzelir canim
(287 puan) tarafından
Korkmadi kuzum birden oldu
(1,541 puan) tarafından
Doktora getirin canım heyecandan kormakdan yada etkilenen bir olaydan olmuş olabilir
0 oy
tarafından
Allah'ın izniyle bu mübarek günlerde dili düzelir inşallah ağlamakla bir yere varılmaz sadece okuyup dua edin
(287 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(234 puan) tarafından
Bişeyden korktugu icin olur
(287 puan) tarafından
İnşallah kuzum dil terapisti bayramdan sonra gelin dedi bakalım goturcm
(234 puan) tarafından
İnsallah iyi gelir düzelir kuzu dua ediyorum ismine kuzum sende üzülme;) hamilenin duasi kabul olurmuş
(287 puan) tarafından
Yaaaaa hamilemisinnnn nolur dua ett yaaa Allah'ım insallah sende bı avazda sağlıkla bebeğini kucağına alirsin
(234 puan) tarafından
Evet hamileyim 20 haftalik ediyorum kkuzum yazdigindan beri merak etme amin inşalllah teşekkür ederim benimde oğluşum olcak hatta
(287 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun kuzum Allah'ım vatanına milletine hayırlı evlat inşallah olur
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Rabbim mübarek gunler yüzü suyu Hürmetine. Alimler salih kullar yüzü suyu hürmetine Ömer Halis evladımıza şifa ver Ya Rabbi. Tez zamanda tez vakitte şifa senden Ya Rabbim
(287 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun kuzum
(3,259 puan) tarafından
Hepimizden razı olsun  üzüldüm gerçekten. Senide çok iyi anlıyorum ama peşine düş doktorluk mudur hocalık mıdır belki yardımı olur
(287 puan) tarafından
Dil terapistini goturcm
0 oy
(114 puan) tarafından
İnşallah düzelir yigenim de bianda oldu gecikmeden dil terapisine götürün 
(287 puan) tarafından
Bugün bı çok yerle görüştüm bayramdan sonra gitcz
0 oy
(743 puan) tarafından
Hiç ilerlemeden pedagog desteği alin,sonra da o sizi yönlendirir dil terapisi yapiliyor diliyke kalem tutup konusturuyorlar vs vs.Siz ilerleme olmadan pedagoga goturun acil.
(287 puan) tarafından
Dil terapistine gotucm bayramdan sonra
0 oy
(578 puan) tarafından

image

Nazardan oluyor benim oğlumda bülbül gibi şakıyordu bir günde kekeme olmuştu Allahıma bin şükürler olsun geçti. Size bir ekran atacağım bunu oğlunuza uygulayın inşallah sizde etkisini görürsünüz
(287 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(767 puan) tarafından
Korkmuş olabilir mi canım Allah şifa versin inşallah,benim eşimde 10 yaşlarında falan korkmuş kekeme olmuş bir süre daha sonra kendiliğinden geçmiş.insaallah geçer sizinki de
(287 puan) tarafından
Kuzum korkmadi benim bildiğim ama hiç bilmiyorum ya
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ettim canim, Sonsuz kudret sahibi Rabbım kaderlerini üzüntülerini sevince döndersin,oğluna şifa versin sevinçli haberler alasın 
(287 puan) tarafından
Aminnn Allah razı olsun
0 oy
(734 puan) tarafından
Heyecandan fnn olabilir yada okulda bişey oldu ama destek alın bide o okuldaki arkadası olucak velette cocugun ustune gitmesin öğretmeniyle konusun uzldum ama gecer Allahını izniyle
(287 puan) tarafından
Öğretmeniyle konuştum ben konuscam dedi ama bilmiyorum konuştumu
(734 puan) tarafından
Duzelır Allahın izniyle böyle şımarık cocuklara nefret ediyorum acıkası Buda annne baba çevreyle alkali yada rehberlik servisi varsa onla da konusun
0 oy
(6,000 puan) tarafından
Benim kardeşim de de var kekemelik cok büyük sorun iyice ilerlemeden mutlaka ama mutlaka üstüne düşün gerekirse doktora götürün üstünde kalmasın benim kardeşimin bütün hayatı maf oldu o konusma sıkıntısı yüzünden umarım kısa sürede atlatır rabbim yardımcısı olsun mübarek günde Şafii adıyla şifalar versin inşallah 
(287 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(612 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin inşallah, gözlerim doldu okurken. İnsanın çocuğu konusunda çaresiz hissetmesi ne kadar zor. Kardeşim de küçükken yaşadı böyle birşey, baba bile diyemiyordu. Zamanla düzeldi, tabi şimdiki gibi dil terapisti vs yoktu. Heyecanladiginda ya da bazen zorlanıyor ama yüzde doksan düzeldi diyebilirim. İnşallah Allah'ım hiç olmamış gibi şifa versin kuzuya, hatırlamasın bile bu günlerini
(287 puan) tarafından
Aminnn kuzumm Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 217 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 234 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 287 göst.
21 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 332 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (335 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı

...