0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (486 puan) tarafından
Ķizlar 3 yıldır bende kaliyor eskiden bazen konuşurdu qma şimdi gelse konuşmuyor bile sanki düşmanım eşime dedim bir tane kira tut oraya gitsin böyle olmaz  oda tamam dedi vallah dedim kardeşimdir ama yanlış anlama ben artık rahat olamıyorum kıyafet falan bide tesetürlüyüm çokzor. Ya öyle bir değişik ki kendi evimde benle tuaf . Yemin ederim akşam gelse bNyo kıyafetlerini eşiminkiyle beraber katlayip banyoya koyarım akşam yemeği çayı şu bu saygımı hürmetimi hiç bozmuyorum ya bu neden böyle 

9 Cevaplar

+1 oy
(9,710 puan) tarafından
3 yıl kalması hata zaten 
-Reklam-
+1 oy
(2,692 puan) tarafından

3 yıldır kalması sorun değil de senle konuşmaması mı sorun, anlayamadım :ermm:

(486 puan) tarafından
Birşeyden haberiniz yok sürekli zaten bu konu hakında postlar açiyordum Tabiki sorun . Binlerce defa dedim gitmedi daha ne yapabilirim onun yüzünden eşimle aram bozulmasını istemiyorum. Biz diyoruz gitmiyor. Madem gitmiyor bu tavır neye yani
(2,692 puan) tarafından
Yazdığın kadarından haberim olabilir, başka bir şeyden haberimin olmaması çok normal değil mi :)
0 oy
(4,172 puan) tarafından
Fazla yüz vermişsiniz ondan 
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Ay 3 yil ne demek zerre umrumda olmaz ne olmussa diye cok bile kalms ben olsam asla kabul etmem ki esim bile izin vermez namahrem sonucta
0 oy
(234 puan) tarafından
3 yılmı kalmasi hata ztn bastan çok yüz vermissiniz tabi rahat edemezsin
0 oy
(4,661 puan) tarafından
3 gün kalsa zor yani fazlaca değer 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Arsiz =)) iyi etmişsin bosver takma 
0 oy
(48,888 puan) tarafından
degil 3 yil 3 gun bile kalmasini istemem evin içinde kadinin da erkeginde kardeslerinin isi yok 

anne baba olmaz kucuk olurlar o ayri 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Artik okadar uzun sure kalmiski 3 yil kendi evi benimsemis galiba ama kabul etme mecbur degilsin esinle tatli tatli konus ben rahat edemiyorum de insan tuvalete giderken bile rahat edemez  

İlgili bir soru bulunamadı

382,451 soru

11,450,164 cevap

35,025 kullanıcı

...