0 oy
47 göst.
Diğer kategorisinde (547 puan) tarafından
Merhaba kızlar 30+5 deyim bugün kasılmalarım oluyo diye doktora gittim bebeğin başı aşağı dönmüş ve her ihtimale karşı ciğer gelistiririci yaptı erken doğum riskim var birazdaha gününü doldurması için yapabileceğim birşeyler var mı acaba yada bebeğin çabuk kilo alması için neler yapabilirim 

4 Cevaplar

0 oy
(380 puan) tarafından
19. Haftamda acilmam oldu 1 gece hastanede yattım serumlar verdi ve birtane ilaç verdi kullanıyordum adını unuttum şuan da. Ağır kaldırmaya çalıştım genelde hep yattım. Havuc suyu iyi diyorlardi şekerim olduğu için ben kullanmadım ama normal şeyler yedim erken gelemsini beklerken 39.5de suni sancı ile geldi sen bile demişti önce gelmesin diye uğraştık şimdi gelsin diye :) konuş annesi onunla şarkılar söyle anlıyor duyuyor seni. Rabbim zamaninda sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 
(547 puan) tarafından
Amin inşallah:)
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bebek bas asagi donebiliyor erken haftalarda sana baska seyden mi erken. Dogum riski dediki
(547 puan) tarafından
Gebeliğe bağlı sağ böbrek büyümesinden ve idrar yolu enfeksiyonundan dolayı erken doğum dedi
(13,821 puan) tarafından
He anladim benimde 30da rahim kisalmam oldu bir de az acilmam 35 +5 te geldi saglikla zamaaninda kavusun insallah
(547 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Kaşar ceviz muz bunlar kilo aldırıyor canım doğum için sıcak su ile duş ama ani hareketlerde bulunma fazla ayakta kalma 
(547 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Bebeğin dönmesi için çok erken bı hafta değil ki. Nst ye bağladı mi yada başka bı sorun çıktı mı. Yani kasılma derken karnın taş gibi mi oluyor yada bebek bı yere mi toplaniyor 
(547 puan) tarafından
Nst ye bağlamadi bebek biyerde toplanıyor sonra aniden kasıklarımda çok şiddetli bı ağrı oluyor
(1,311 puan) tarafından
Nst ye baglasaydi keşke sancı mı belli olurdu. Magnezyum falan yazmadı mi? İnşallah zamanında gelsin bebiş
(547 puan) tarafından
Var canım kullanıyorum. Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 225 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sevgi99mr (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
23 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 231 göst.

379,923 soru

11,373,125 cevap

34,855 kullanıcı

...