0 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (353 puan) tarafından
5 aylık bebeğim var arada böyle bı baş dönmesi yaşıyorum deprem oluyor gibi hissediyorum deprem bölgesinde de yaşamıyorum Manisa da yaşıyorum yani ne bileyim kanım düşük zaten doğumdan sonra doktor kan ilacına devam et dedi hiç kullanmadım hamileyken de üzerinde durmadım arada kullandım kokuyordu çünkü...  Annemde hipertansiyon var bende de var mıdır hiç bilmiyorum yorgunluktan mi olur olsa ne ki nasıl dinlenicem daha mutfak savaş alanı gibi çocuğu uyuttum pert bı şekilde yatiyom 

8 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Vertigoyu bi araştir canim belki ondan vardir sende 
-Reklam-
0 oy
(6,339 puan) tarafından
Benimde bu aralar gözümü bir açıyorum sanki deprem oluyor kaç kez kalktım deprem oluyor diye kalbim küt küt atıyor o aralar
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Bu anlattıklarınız hipertansiyondan olmaz, hipotansiyondan olur yani tansiyonunuz düşüyordur muhtemelen , kan ilacınızı da kullansanız iyi olurdu muhtemelen kanınız düşüktür, Bir de eğer emzirmek gece sık uyanmak bebekle ilgilenmek o da insanı halsiz bırakıyor Ben de doğumdan sonra 2-3 kere bayıldığım olmuştu doktorum aç kalmamamı tavsiye etti kan değerlerime falan baktı vitamin yazdı, anne olmak yoruyor insanı kendimize iyi bakalım 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Olmaz bacım Dr kullan dediyse kullanacaksın.bak teyzemin öyle böbreği bitti.zamaninda Dr kani düşük diye ilaç vitaminler vermiş kilo aldırdı diye bırakmış.doktor ondan bitti bobregin demiş.aman aman sağlıkla şaka olmaz
0 oy
(6 puan) tarafından
 kan değerlerine baktır eğer kan değerlerin normalse bı nöroloji ye detayli şekilde görün derim  baş donmesi diyip de hafife de alma  
0 oy
(3,380 puan) tarafından
Bende de oluyor kan düşükmüş 6 ay kan ilacı kullanmam gerekiyor ama kestim oğlum emdiği için kabız yaptı onu
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Kan düşüklüğünden olabilir.. Düşük kanın üstüne bir de hem emzirip hem oruç tutuyorsan o da iyice halsiz yapar insanı
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Bende doğum yapalı 2 ay oldu benimde bu aralar çok sık basım dönüyor. Bende senin gibi kan ilacı falan kullanmıyorum bir kan ver bence vitamin değerlerin düşmüş olabilir.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 590 göst.
0 oy
6 cevap 83 göst.
0 oy
1 cevap 35 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,392 puan) tarafından soruldu

381,073 soru

11,408,515 cevap

34,945 kullanıcı

...