0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (242 puan) tarafından
Adetim 6 gün gecikti 2 kere test yaptım negatif bugün çok az kahverengi leke geldi sonra akşama doğru çok az daha geldi bida yok bişey bu yerleşme kanaması mı oluyo ilk çocuğumda başıma gelmedi bilmiyorum ben 

Bide ilk yaptığım test negatif ti 2 . Test negatif çıkınca  beklemedim 3 5 dkka attım çöpe banyoya girince aklıma geldi baktım silik çizgi vardı çok sonra mı oldu yoksa birkaç dkka sonra mı oldu bilmiyorum 2. Testte silik çizgi var ama ilkde yok kuruma çizgisi desem ilkdede olmaz mıydı onda yok

5 Cevaplar

0 oy
(2,537 puan) tarafından
Adetime 5 gün kala leke olmuştu o an anlamıştım hamile olduğumu ♥️ benim ters de 10 dk falan sonra silik çizgi halindeydi adetime daha olduğu için. Sağlık ocağında bi kan tahlili verin
(242 puan) tarafından
Sağlık ocağı kan tahlili yapıyor mu bilmiyodum teşekkür ederim
(2,537 puan) tarafından
Tabii ki hatta hamilelik takibinizle onlar ilgilenir aşı için falan ararlar
(242 puan) tarafından
Oğlumda aramışlardı evet teşekkür ederim saol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha yeni benimde öyle olmuştu gece kahverengi lekelenme geldi nokta nokta geldi bende yerleşme sandım ama ertesi gün adet oldum testlerimde negatifti kan ver istersen 
(242 puan) tarafından
Yarını bekleyim o zaman bende adet olmazsam gidip kan vercem
tarafından
Aynen canım duruma gore kan ver
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Yarın da gelmezse bir kan ver canım.olada bilir olmayada bilir.adetin baya geçmiş çünkü.bir de erken gebelik testleri var birde onunla dene istersen
(242 puan) tarafından
Yarın adet olmazsam cuma kesin kan veririm çatlıycam meraktan istediğimiz bir bebek ve ilk defa bu kadar gecikti inadına negatif çıkıyo daha çok merak ediyorum
(10,978 puan) tarafından
Rabbim ne zaman verirse o zaman en hayırlısıdır.olmazsa da morelini bozma
(242 puan) tarafından
Sağlıklı hayırlı olsun da rabbim bilir ne zaman vereceğini işte umutlanıyoruz ilk defa anne baban olacakmış gibi ama 2 . Bebek de daha farklı sanki
(10,978 puan) tarafından
Öyle vallaha bak birde doğur ikinciye anlıyorsun anne olduğunu.ilki böyle tecrubesizlikle korkuyla geçiyor ama ikinci öyle olmuyor onun tadını aliyorsun
(242 puan) tarafından
Hayırlısı olsun bakalım rabbim dileyen isteyen hakedene versin
0 oy
tarafından
6 gün geçip negatif çıkması imkansız.

O zmn hamile değilsindir adet başlangıcıdır.

Çünkü benimde 6 gün gecikti lekelenme oldu. Ben adet oluyorum sanıyordum test falan yapmamkstim. Komşum söyleyince öylesine yaptım hemen pozitif oldu
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Ben 2 gebeligimdede adetime 2 3 gun kala lekelenme yasadim kahverengi seklinde test yapmstm benimki de silik cikmsti daha yeni olduğu icin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
4 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nrsnr (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Hayalerva (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
5 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecrin-Busra (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
4 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meloooo.3333 (1 puan) tarafından soruldu

380,997 soru

11,406,252 cevap

34,944 kullanıcı

...