0 oy
222 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (633 puan) tarafından
Kızlar niyet etmiş mi sayılıyorum tansiyonum düşüyor başım çok ağrıyor oruç tutmalı mıyım kaza mı gerektirir

7 Cevaplar

0 oy
(10,712 puan) tarafından
Niyet ettin mi sesli sekilde
(633 puan) tarafından
Yok zaten eşim kızdı fitresini veriris tutma diye iki çocuk var evde yanlızım bugün düştüm tansiyonum sürekli düşüyor ben bayılsam kalsam çocuklarım ne olur
(1,408 puan) tarafından
O öyle olmuyor filtresini versende tutman lazım
(10,712 puan) tarafından
Yok onun kazasını yapacaksın canim
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ama daha sabaha çok var belki de iyi olacaksınız yatıp dinlenince.  
(633 puan) tarafından
Canım kaç gündür çok zorlanıyorum iki küçük çocuğum var geceleri uyumuyor biri ama tutacam inşaallah inşaallah iyi olurum tansiyon maf etti beni
0 oy
(1,047 puan) tarafından
Sırf baş ağrısı için mi 

Şimdi uyusan sabaha daha dinç kalkrsn 

Bence orucunu yeme 
(633 puan) tarafından
Yemicem canım tansiyon düşük benim evde düşüp kalıyorum iki küçük çocuğum var eşim görevde düşsem kimsenin haberi olmaz ama tutmaya çalışacağım teşekkür ederim
0 oy
(6,117 puan) tarafından
Bayiliyormusssun riske atma derim sabaha iyi olucakmisjn ama.njyette önemli belki iyi olursan tutarsin
(633 puan) tarafından
Tansiyonm çok düşük canım o yüzden sanki deprem oluyor gibi oluyorum bugün banyoda kaydım kafamı vurdum kendim tek olsam umrum olmaz iki evladım var işim yok hiç kimsem yok bulunduğum yerde
(6,117 puan) tarafından
Tutma o zaman hastaysan yarın bir dinlen kötü olursan tutmazsin
0 oy
(5,280 puan) tarafından
Niyetini şöyle al Allah'ım iyi olursam oruç tutayım kötü olursam niyetli değilim de kesin niyet alma 
(1,569 puan) tarafından
Millet şaşırmış
(5,280 puan) tarafından
Eğer niyet edip bozarsa 61 Ler bunu biliyorsunuz dimi o yüzden niyetlenmemesi lazım
(48,367 puan) tarafından
tamam da niyet etmez o gun tutmaz oyle hem o hem o ikisi ayni anda niyeti olmaz ki
(15,769 puan) tarafından
61 gün tutacağını biliyoruz. Ama Allah bizlere hep kolaylık sağlamış zaten. Sağlığı tehlikeye girecek ise niyet etmemeli sonra kazasını tutmalı. Ama iyiysem tutim kotuysem tutmiyim diye niyet mi olur. O ne öyle çocuğa tekne orucu tutturur gibi
(48,367 puan) tarafından
emine ya ☺️☺️☺️☺️
0 oy
(48,367 puan) tarafından
niyet etmediysen bir gun kaza yaparsin 

bende dün tutamadim kendine eziyet edince sevabi da kalmaz ki
0 oy
(582 puan) tarafından

Canım dinde zorlama yoktur. Hele bu sağlık söz konusu ise tabii ki geçecek ise uyuyunca inşallah yarın biseyin kalmaz eğer çok rahatsız ediyorsa Boz daha sonra tutarsın geçmiş olsun <3

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
0 oy
6 cevap 131 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 691 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 268 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu