0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar şimdi benim ni arkadasim var eşlerimiz de arkadaş yillardir tanırız gider geliriz oğlu cezaevinde 15 yaşında çocuk hapishanesinde işte üzerine iftara atılmış annesinin dediğine göre 

Dün mahkemesi vardı annesi çok hevesliydi çıkacak diye ama çıkmamış mahkemesi ertelenmiş babası çok kötüymüş eşim beni aradı  söyledi kadını ara dedi çok kötüler dedi 

Yani ben aramak isterim ama çok çekiniyorum bu konuda napabilirim arayimmi aramamyimmi biraz zaman mi geçsin kadın agliyomus yani bende çok üzülürüm ne olursa olsun anne ve çıkacağından çok umutluydu şimdi napmam böyle bı durum da ararnir mi ararsa ne denir

5 Cevaplar

0 oy
(8,937 puan) tarafından
Cocuk niye cezaevindeki neyin iftirası bu... fakat her ne olursa olsun araniz iyiyse vakit kaybetmeden araman gerekiyor 
(8,937 puan) tarafından
Eğer gerçekten sucsuzsa ki yanlış anlama o tarz meselelerde çoğu zaman iki tarafinda masum olduğuna inanmam ama ben hakim yada savcı değilim bunun kararını veremem elbette sucsuzsa elbet anlaşılır cikacak bak kadir şekere bak çilem dogana
tarafından
Ya hani ne kadar arkadaş olsakt bende bilmiyorum içeriğini sadece bir anne olarak düşünüyorum ona çok üzülüyorum sucluda olsa o anne asla istemezdi içi yanıyor çok üzülüyor
(8,937 puan) tarafından
Sen çocuk olarak değil anne açısından bak olaya ve ona destek ol
tarafından
Öyle yapıyorum Allah'ım evlatlarımizi böyle şeylerden korusun
(8,937 puan) tarafından
Amin cnm insallah
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ara hatta git destek ol arkadaşız demişsin sen ne isterdin böyle bir durumda empati yaparak hareket et canım 
tarafından
Gidecem canım da akşam şimdi yani ne dicem.bilmiuorum
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Yani sadece bı iftira ile o kadar kalirmi hapiste bilemedim ne diyeceğimi yani ara en azından yanında ol 
(7,273 puan) tarafından
Allah ayipsız aydınligina cıkarsin
tarafından
İnşallah kız annesi bayramlık bile almış çıkacak giyecek diye
(7,273 puan) tarafından
Yazık ya yanında ol destek ol bak canı sağ en azından bizim bı tanıdığın gencecik evladı vefat etti annesinin iki göz iki çesme 3 sene olacak ama dinmiyor acisisi imtihan dünyası rabbim ağır imtihandan gecirmesin
tarafından
Gerçekten Allah'ım evlatlarımizi böyle duruma bizi böyle duruma dusurme diye okadar dua ediyorum benimde ikitane oğlum var
(7,273 puan) tarafından
Amiin amiin canım
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Arayacaksın tabi ki. Böyle zor zamanda yanımda olmayan başka zaman da olmasın. Çok bişi demene gerek yok. Duydum çok üzüldüm, Allah sabır versin. Umudunu yitirme, az kaldı gibi şeyler dersin. 
tarafından
Çok kötü bir durum ya
0 oy
(472 puan) tarafından
Bence canım yakındaysa arama yanına git Hani belki biraz teselli edersin Eğer Uzaksa ara biraz telefonda moral ver sonra ararsan bir anlamı kalmaz bence cnm bir anne için çok zor Rabbim tez zamanda kavuştursun ins 
tarafından
Çok yakın gidecem akşam gerçekten diyor ki hani suçluysa cezasını alsın ama.mahkeme sürekli ertelniyor karar bağlanmıyo ona çok agliyo
(472 puan) tarafından
Çok zor ya Rabb'im kadına yardım etsin Rabbim bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine inşallah çocuğu da tez zamanda çıkarır suçu Yoksa öyle yatması da çok kötü
tarafından
Amin canım oda ona üzülüyor diyor suçu varsa çeksin bende derim oğlum suçlu cezaevinde ama böyle.olmuyo diyo
tarafından
Hatay depreminde Hatay hepishasindeymis sen o deprem anı gör kadın ne haldeydi oğluna ulasamiyor cezaevine ulaşamıyor cildirmisti
(472 puan) tarafından
Evlat işte İyi de kötü de olsa İnsanın sürekli aklında kalıyor Hele bir de haber almamak çok zor yaaa:((

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
0 oy
15 cevap 324 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 309 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 379 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu