0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (1,366 puan) tarafından
Kızlar ya komşu olsun arkadas olsun herkesi arar sorarım çağırırım oturmaya filan hasta olsalar sorarım ama karşıdan hiç kimseden bı yakınlık göremiyorum nerde yanlış yapıyorum gorumcelerim mesela kandillerde hep aradım bu seferde bekledim biri de beni arasın hiç kimse ne aradi ne mesaj attı çok zoruma gidiyor kendimi kötü hissediyorum 

18 Cevaplar

+1 oy
(1,529 puan) tarafından
Kimseyi aramam sormam kimsede beni aramasın hiç umurumda değil yıllarca ablamı ben aradım hep doğum yaptı ameliyat oldu aynısını ben yaşadım yok arkadaş akraba hepsi aynı artık aramıyorum ben aramayınca arayanda yok demek hayatlarında yerim yokmuş diyorum sildim herkesi şuan daha rahatım kimseye ihtiyacım yokmuş benim zaten 
-Reklam-
0 oy
(1,366 puan) tarafından
Yorum bekliyorum canlar dertleşelim 
0 oy
(1,780 puan) tarafından
Çoğu arkadaşıma hep İlk mesajı  atan ben yanlız değilsin 
0 oy
(610 puan) tarafından
Yanlız değilsin ilk ben yazarım ama cevap iki güne gelir 
0 oy
(915 puan) tarafından
Bazen en detayına kadar bisiler anlatmak isteyecek birini atiyosun ama yok işte sonrada bı kalabalığa girince şaşırıp kalıyorsun kimseyi çekemez hale geliyorsun çünkü yalnızlığa alışıyorsun 
(1,366 puan) tarafından
Aynen canım tam olarak öyle
0 oy
tarafından
Ben kimseyi aramıyorum, kimseye birşey yapmıyorum bu yüzden beklenti içine de girmiyorum. Bekarken çok yaptım baktım yine kötü benim sonra bıraktım. Şimdi ne arkadaşım var ne komşum var. Eşim,kızım en iyi arkadaşım. Bir eşimin ailesi bir kendi ailem yetiyor. 
(334 puan) tarafından
Ben de aynı durumdayım ama eşimin ailesi kısmı hariç çünkü biliyorum ki o ailede de bişey olsa ilk harcanacak kişiler eltilerim ve ben olurum
tarafından
Öyle olunca çok zor oluyor canım. Allah razı olsun eşimin ailesinden çok seviyorum onları onlarda beni. İki görümcem var biri ablam biri kardeşim ne yapıyorsak birlikte yapıyoruz. Belki onlar olmasa ben de arkadaş komşu filan arardım
(334 puan) tarafından
Maşallah Allah daim etsin
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Lise ve üniversite yıllarımda o kadar çok arkadaşım çevrem ve sevenim vardı ki yani bana iyi hissettiriyorlardı hiç yalnız kalmazdım arar sorardı herkes sonra sonra aramamaya başladılar hep ilk ben arayıp ben mesaj atıyorum sorunu kendimde arıyorum acaba elimde olmadan kırdım mı falan diye düşünüyorum. Ama beni kırdıklarında hep unutuyorum yansıtmıyorum. Bilmiyorum. 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben 35 yaşıma kadar aynı öyle yaşadım zaten yakınımda oturan kimse yok da arayan soran da yok. Şunu öğrendim ne kadar beklentisiz hayat o kadar mutlu hayat. Kimseden selam bile beklemem. Herkes yerinde iyi olsun.
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Gel gel yalnız degilsinn
(1,366 puan) tarafından
İnsanın zoruna gidiyor valla
(9,001 puan) tarafından
Aynen kendime bakarım acaba bende mi sorun diye
0 oy
tarafından
Valla kimseyi aramıyorm kimsede beni aramıyo kafam rahat valla bacı yalnızlık güzel şey dert yok tasa yok 
0 oy
(809 puan) tarafından
Aynı şekilde bende bugün çok üzücü bir olay yaşadım. Ağlaya ağlaya kaldım. Şuan bile kötüyüm. Bende yalnız kalmayı hatta buradan konuşmayı tercih edeceğim. Kimse bilmiyor bizi içimi hep dökeceğim. 
(1,022 puan) tarafından
Ben de cok agladim bugun gozlerim sis. Psikolojik destek almayi bile dusundum yalnizlik cok koyuyo. Gecen kac kisiyi aradim ya acmadilar ya isleri vardi.
(1,366 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım
0 oy
tarafından
Ben ne kimseyi ararım nede karşıdan Bi adım beklerim en güzeli yanlizlik ne kadar insan o kadar .....
0 oy
(790 puan) tarafından
Bende öyleyim insan isterse istemez uzuloyor gurbetteyim surda ölsem kimsenin umrunda değil 
(1,366 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(360 puan) tarafından
Valla canım 1 ararım 2 ararım hep bensem bı daha aramam ararlarsa ararım aramazlarsa aramam galiba bu yüzden çok fazla arkadaşım yok
(1,366 puan) tarafından
Evet öyle diyorum bu sefer hickimsem kalmiyor
(360 puan) tarafından
Boşver bak biz varız arada konusuruz napalim ☺️
(1,366 puan) tarafından
Çok sağol canım bunu duymak bile guzel
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Tek olmadığıma sevindim ☺️ bak gordun mu yanlız değiliz ☺️
(1,366 puan) tarafından
Maalesef canım ya
0 oy
(13,298 puan) tarafından
Aramayanı aramam sormayanı sormam daha bugün beni meşgule attı diye annemi aramayacağım dedim bir kaç gün durup ondan bekleyeceğim mesela kaynanan eltin teyzen hasta oldun geçmiş olsuna aramadı mi sende onları ara veya iyi bir şeyde bayramda seyranda seni aramayani sende arama 
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Akıllandım. Aramıyorum kimseyi. 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Evladım vefat etti arayanlar oldu aramasını beklediğim ağlamak için içimi dökmek için bekledigim arkadaşlarım aramadı ha evladımın vefat ettiginden haberleri yoktu ama doğum yapmak üzere olduğumu biliyorlardı tebrik için arasalardi öğrenirlerdi hele kuzenim ablam gibi oda dün ben yazdım diye yazmış doğum yaptın mi bebeğin nasıl diye canım o kadar acıdı ki öyle işte bi sen değilsin 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 83 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 174 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elitta (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 347 göst.