0 oy
552 göst.
Diğer kategorisinde (10,988 puan) tarafından
Dün gece mina uyuyunca babasını arayıp durumu anlattim.babasi da okula görüşmeye geldi.Sadece bir çocuğun ailesi ile yan yana getirdiler.o da vuran çocuk değil.cok mahcup olan ılıman bir aileyele.bize yaptırım yok ,ceza veremeyiz yok bir yere bildiremeyiz diyorlar.diyorum ne olacak bu çocuk ? Bu bir mayın canlı bomba birini öldürünce mi tetbir alınacak.haklisiniz haklısınız diyip duruyorlar.rehberlik öğretmeni geldi ağzında sadece ben çocuğun annesi ile görüştüm.mudure gittik bari sınıfı değişsin diyorum e biz sınıf degistiremiyoruz.allah aşkına söyleyin ben nerede çocuğumun ve kendi hakkımı ariyacagim?

5 Cevaplar

+5 oy
(8,934 puan) tarafından
Ozgecim bak seni severim ama seninde bu kadar yumuşak olman beni sinirlendiriyor şuan müdür yada öğretmen her ne haltsa öyle mi onu bunu yapmıyor musunuz bundan sonra muhatabımız milli eğitim ilce cimer deyip çocuğunu alıp gidecektin anında ve ilk işin ilçe milli eğitime gitmek dün gece cimere durumu öğretmeni idarenin tavrını neden detaylı yazmadın çocuğu okuldan atamazlar evet yaşı gereği fakat yaptırımı var buda müdürün insiyatifinde adam resmen benim başım belaya girmesin ben uğraşamam modunda 
(10,988 puan) tarafından
Ne bileyim canım ilçe milli egitimi aradım cunku
(8,934 puan) tarafından
Öyle bisey yok güven bana yarın ilk işin gidip yuzyuze görüşmek olsun randevu yok vs diye sallayacaklar az biraz dış göster bak o zaman nasil hizaya geliyorlar herkes isini düzgün yapacak bu onların isi
(10,988 puan) tarafından
Çıldırdım sinirden diyorum ki show TV yi filan arayayım.valkahi billahi eğer birşey yapmasınlar bunu başına bildirecegim
(8,934 puan) tarafından
Elbette yapacaksın senin gözünden sakinip bu yasa binbir emek ve çileyle yetistirdigin evladın o 2 3 tane çocuk yetiştirmeyi bilmeyen hatta zorba yetistiren ailelere kurban edecek değilsin evladını onlar dövüp sövüp ilgilenmesin başım belaya girmesin rahatım bozulmasin diye işini savsaklayanlar yüzünden gozgore göre evladını ateşe atacak değilsin
(10,988 puan) tarafından
Evet çıldırdım vallahi
-Reklam-
0 oy
(162 puan) tarafından
Şikayetinizi bulundgnz yerde milli eğitime gidin veya cimerden yazın 
(10,988 puan) tarafından
Yaptık canım yaptik hemen.milli egitime de cimere de bildirdik
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Herkes binbir emekle buyutuyo cocugunu. Sen yatarak buyutmedin. Herkes yetiştirdiginden mesul. Veliler istedikleri kadar ağlayıp sızlasınlar düzgün egitselerdi.
(10,988 puan) tarafından
Neymiş 12 yaşından ufak oldukları için suça ehliyetleri yokmuş birşey yapilamazmis.bu al zarar veremedin öldür demek
(1,572 puan) tarafından
İnsan çoçuğunu okula göndermeye çekiniyor. Allah yardımcınız olsun
(10,988 puan) tarafından
Aynen o durumdayiz
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Direkt ilçe Milli Eğitime git. O çocuğun sınıf değil okul değiştirip tedavi olması gerekiyor. Bu yaşta ne bu şiddete eğilim? O kollarından tutanlar da en az onun kadar suçlu. Aileleri için de öyle özür dilemekle olmuyor. Herkesin çocuğu kendine değerli. Özür dile olsun bitsin. Senin kızının yediği dayak,yaşadığı travma ne olacak? 
(2,067 puan) tarafından
Ya hadi ordan diye bağırmak istedim onlara biz de biliyoruz herhalde. Nasıl yapamıyorlar bir şey?
(10,988 puan) tarafından
Kızımın sınıfını bile degistirmiyorlar şaka gibi
(2,067 puan) tarafından
Bu işin peşini bırakma bence
(10,988 puan) tarafından
Eğer sonuclanmasin televizyonlara bildirecegiz
(2,067 puan) tarafından
Kesinlikle. Burda ben sinirlendim. Yazmanı bekliyordum. Kendimi senin yerine koydum çok zor
0 oy
(580 puan) tarafından
Sizi başından savmislar

Direkt 147'yi arayıp durumu anlatın 

Cimere yazın. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 718 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (221 puan) tarafından soruldu