0 oy
346 göst.
Moda kategorisinde (643 puan) tarafından

Daha önce burdan hiç alişveri yapmadim fiyatlar baya uygun. Bu elbise güzel mi sizce çok kararsız kaldim

image

14 Cevaplar

0 oy
(3,120 puan) tarafından
Tofisa dan uzak dur bence 
(643 puan) tarafından
Fiyatları çok uygun olunca bende tereddüt ettim aslında. Göründüğü gibi mi gelmiyo cnm
(3,120 puan) tarafından
Kumaşı hiç güzel değil kardeşim bir takım almıştı el bezi bile ondan kaliteli
-Reklam-
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Begenemedim cnimya
0 oy
tarafından
Ucuz kumaş hiç kullanışlı değil parana yazık biraz fazla koy daha iyisini al ömürlük olsun
0 oy
(162 puan) tarafından
Ablam cok aliyordu aynen fiyat konusunda da uygun gorundugu gbi geliyo bnde aldm bi kac defa elbisede cok gzl bnce bn begendm 
0 oy
tarafından
İç gösterir gibi onun dışında günlük giyilmeye uygun daha cok
0 oy
(1,872 puan) tarafından
Bin pişman olursun buradan aldığına 
(3,521 puan) tarafından
Aa neden?
(1,872 puan) tarafından
Ben de uygun diye bir dolu elbise tunik aldım dünyanın parasını verdim. Kumaş kalitesiz. Ürünler sözde 38 beden aynı tunik farklı renk biri 36 gibi biri 42 gibi alakasız ebatta. İadeye gitsen uğraşıp duruyorsun almayı kabul etmiyor ikna etmeye çalışıyor sanki çarşı esnafı gibi. Ben aldıklarımı hep sağa sola dağıttım param boşa gitti
(3,521 puan) tarafından
Benim eşimin dayısı kargo şubesi açtı. Ona sordum Tofisa nasıl diye. Çok sipariş var, kargo oranı yüksek ve hiç iade almadık dedi. O yüzden sordum.
(1,872 puan) tarafından
Bilmiyorum canım uygun diye sipariş çoktur iadeyi de almamak için kırk takla atıyorlar ondandır
(3,521 puan) tarafından
Evet olabilir. Bende çok kez girdim baktım ürünler kalitesiz gözüktü gözüme
0 oy
tarafından
Gzlmiş canm güle güle kullan
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Ah bacisi sefa merveden indirime girmis son saatleri diye bitane ferace kaptim fermuarli ama nasi seviniyorum indirmli buldumda aldim diye gele gele bi geldi ki tofisanin mali nasi kumasi cok kalitesiz bazi kumaslar makinaya girince mahvolur ya bu daha makina yuzu gormeden oyle pisman oldum yani uzun sureli giymeyi hayal ediyodum ama kuzenim pek marka kalite aramaz bak evde falan giymeye hep o siteden alir :)) 
0 oy
(740 puan) tarafından
Sadece bir kere aldım ilk ve son oldu okadar diyorum 
0 oy
tarafından
Güzel ama sayfa güvenilir mi canim 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çok çok ucuzlara bakma canım ama bazen harika şeyler çıkıyo onları kaçırmamak lazım 

Buda geçen sene 50_60₺ di 
0 oy
(2,797 puan) tarafından
Çok güzel ama yıkadıgın zaman çekme olabilir 

Ona dikkat et
0 oy
(767 puan) tarafından
Canm buna bnzer aldm bildin içini cam gibi gösteriyo. Astr diktrdm içine  200 ü geçti elbisenn fiyatı. 
0 oy
(8,953 puan) tarafından
Güzel tatlış duruyor ama kumaş kalitesinden çok şey beklme

İlgili bir soru bulunamadı

377,094 soru

11,284,852 cevap

34,689 kullanıcı

...