0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (343 puan) tarafından

Oğluma meyve emziği aldım 5 aylık henüz ek gıdaya geçmedik bu ay sonu geçeceğiz... Meyve emziğinjn içine süt sağıp dondurup versem hasta olur mu acaba ya korkuyorum da biraz deneyen eden var mı sormak istedim 

image

15 Cevaplar

0 oy
(1,205 puan) tarafından
Kullandık. Dişleri çıkana kadar çok işimize yaradı. Dişleri çıkınca direk ısırıyor suyunu akıtıyor. Pek Hayri kalmiyor
(343 puan) tarafından
Şimdi diş kaşımasi için kullanmak istedim de bilemedim bende
(1,205 puan) tarafından
Dişlerini kasır. Sorun olmaz. Meyveyi yeme açısından pek Hayri kalmiyor dedim. Sert meyveler koyup kullanabilirsin bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kızım 33 aylık biraz soğuk birşey içse hemen hasta oluyor senin çok minik riske atma derim 
(343 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
0 oy
(8,930 puan) tarafından
Yerimi alayim bende kararsız kaldim
(11,266 puan) tarafından
Yazın meyvelerden al şekersiz komposto yap minik konservelere kışın çok iyi oluyor  :)
(8,930 puan) tarafından
Kasımda geçmiş olcaz ek gıdaya yazın dondurucu stogu yapacam:))))
(11,266 puan) tarafından
He o zaman tamam  :)
(8,930 puan) tarafından
Oda aklımda:)))
(11,266 puan) tarafından
Komposto çok iyi oluyor içini veriyom suyundan da biberona koyuyom oh  :)
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Kiz olur mu öyle şey hasta olur. Meyvelerden koyup verirsin sonra. 
(343 puan) tarafından
Diş kaşımasi için düşünmüştüm ama emin olamadım bende
0 oy
(20 puan) tarafından
Süt koymadim hiç ama elma armut muz koydum ve iyiki almışım dediğim ürünlerin içinde meyve emzigi bebegim bayılıyo elinden kimse alamiyo. Ama ben ek gidaya başladığımda verdim ondan önce hiç vermedim. 
(343 puan) tarafından
Biz hiç emzik kullanamadik tutmadı bunu veriyorum eline alışsın diye tutuyor ama tabi içi boş ek gıdaya gecince öyle yapmayı düşünüyorum şimdide diş kaşımasi için süt ile denemek istedim
0 oy
(544 puan) tarafından
Ek gıdaya geçince çok kullanışlı oluyor ama bebeğiniz daha çok küçük hasta olur sakın donmuş süt vermeyin 
(343 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim:)
0 oy
tarafından

Diş kaşıması için diş kaşıyıcıyı buzdolabına koyup çıkarıp verebilirsin diğer türlü hasta olabilir. Ben meyve vermek için kullandım hep. Şimdi oyuncak oldu ama :)

0 oy
tarafından
Ben çok kullandım ama hep sebze meyve koydum onun dışında bir şey koyup vermedim 
0 oy
tarafından
Biz aldik ama benim kizim hic sevmedi kullanmiyoruz .
0 oy
tarafından
Bende merak ediyordum beklim burda
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bence dondurup verme hasta olur bende almıştım bundan ama hiç kullanmadik nerdeyse çok gereksiz bence bunun yerine diş kaşıyıcı alip buzluğa at soğuyunca eline ver
(343 puan) tarafından
Onu denedim ama tutmuyor içine bişey gitmeyince sevmiyor galiba emziği de tutmadı
0 oy
(712 puan) tarafından

Meyve süzgeci çok iyi bisey. Oğluma meyve vermek istediğimde boğazına kaçacak diye korkmaktansa içine meyveleri sokuşturup eline veriyordum :D

0 oy
(1,892 puan) tarafından
Henüz o havalar gelmedi daha hasta olur 
0 oy
tarafından
Hasta olur bnce canm ya 
0 oy
(400 puan) tarafından
Civiildrn 40 TL'ye aldim kullanışlı ne koysam emer nar bile koyarım sıkar hoşuna gidiyor ağzında sıkmak

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 324 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 410 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esema (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 159 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hatice45 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.