0 oy
780 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanimlar hayirli aksamlar hepinize internetten bebek arabasi ve puset sattim saglam bisekilde kargoya nasil verebilirim bilginiz varmi daha once buyuk bi esya hic kargoya vermemistim 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sökülen yerleri şok vidalariyla beraber zarar vermeyen poşete sar onuda boyunca bir karton kutuya koy
tarafından
Tamam canim sagolasin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dün biri böyle post açtı bebek arabası satmış kargoda kırılmış alıcı iade etmek istemiş satıcı sağlam gönderdim diyip kabul etmemiş gönderirken video fln çekilmesi lazımmış canım dikkat et 
tarafından
Tamam canim sagolasin
0 oy
(2,432 puan) tarafından
Alırken olan kutun varsa onun içine koy 
0 oy
(4,320 puan) tarafından
Nerden sattin . Bende satim diorum yeni araba aldik da eskiyi satim diyorum nekadara sattin 
(208 puan) tarafından
Nerde otryb bende araba alcam uygun fiyata
tarafından
Canim ben bi yere yardim icin sattim bin liraya normalde ederi daha fazla biran once satilsin diye uygunu verdik  letgoda satmislar hasta bi bebek icin geliri oraya bagislanacak ben sadece fotosunu cekip  gonullu ekibe gondermistim onlar halletmisler sadece kargo isini halletmem lazim kirilmadan
0 oy
(448 puan) tarafından
Bu taşımacıların kullandıgı kalın streç al bi tane canım ya da patpatlar var ya o da olur ona güzelce sar. Ben mama sandalyesi sattım bu sekilde sardım sarmaladım gönderdim sapasağlam gitmiş. Bi de göndermeden önce mutlaka videosunu çek ne olur ne olmaz
tarafından
Tamam canim sagolasin videoyada cekicem
0 oy
(3,405 puan) tarafından
Patpat al güzelce sar satarken video çek yolda kırılır falan sonra kırık geldi derler

Bende dolaptan yürüteç aldım kadın 4 5 kat patpat sarmış sapasağlam geldi 
tarafından
Patpat muhakkak alicam canim sagolasin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
10 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 162 göst.
7 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
0 oy
1 cevap 74 göst.

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...