0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar 3 aylık bebeğim var sürekli ağlıyor uyumak istiyor gazı var ağlıyor kucağa niye almadım ağlıyor bırakınca ağlıyor uyumadım diye uyandım diye hep ağlıyor gaz sorunumuz var evet ama damlalarla idare etmeye çalışıyoruz gerçekten kafayı yemek üzereyim gerçekten sinirlerim alt üst oldu anneme diyorum gel biraz yardımcı olursun bana diyor ben senin gibi bir kızı büyüttüm sen de 9 ay boyunca ağladın  kucaktan kucağa anca sustu sabah başlıyorsun akşama kadar susmuyordun tamam diyorum o zaman birgün gel temizlik yapayım diyorum bana bakarız diyor neden böyle davranıyor bilmiyorum çok morelimi bozuyor hemde çok üzülüyorum onun bu tavrına hep bahanelerle geliyor bana birgün aradı beni ağlıyor diyorum bana diyor bu çocuğa hep ağlıyor dersen ağlar yükleme yapma çocuğa sanki ben dedim diye ağlıyor ben istemiyiö ağlasın sürekli zaten hiç sabırlı biri değilim sanki ben suçum herşey bişeyiöi anlatmak istemiyorum artık neredeyse oysaki hiç öyle biri değildi neden böyle oldu anlamadım üzüntüden stresten sütüm iyice azaldı napıcam bilmiyorum. Atak haftasndaymışız bir türlü bitmesi gitti Rabbime şükürler olsun hastalıktan ağlamıyor ama off ne yapayım ben sanırım psikolojim bozuldu 

6 Cevaplar

0 oy
(11,279 puan) tarafından
Canim sabret 1 ayın kalmış kolay değil biliyorum aynı şeyleri yaşadım 5 günlüktü tek kaldım afedersin Wc ye gidemedim bırak evi işleyip yemek yapmayı o derece biraz küçük olsa hamak önerirdim ama büyümüş artık sabret kimseye eyvallah etme akşam ver işine sen dinlen biraz
(13 puan) tarafından
İnşallah bitsin gerçekten sebepsiz ağlamaları beni benden alıyor. İnanmazsın wcye beraber gidiyoruz yemek yapmak yol temizlik yok sahura bile kaldıramıyorum eşimi ama Eşim çok destek oluyor çok şükür yoksa napardım
(11,279 puan) tarafından
Allah razı olsun eşinden canim yeter ev işlerini bi müddet görme artık napcam
(13 puan) tarafından
Amin çok şükür birgün kalktığımda ağlamayan bir kuzum olur inşallah:)
(11,279 puan) tarafından
Olur canım olur  :)
-Reklam-
0 oy
(3,696 puan) tarafından

Acının, zorun dibini görmüş insanlar başka bir insanın zor dediği şeylere gülerler.

Annenin ki tam olarak bu demek ki. 

(13 puan) tarafından
Bilmiyorum aslında hiç öyle biri değildi neden oldu anlamadım
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Aynısını yaşadım bende arayıp söylerdim susmuyo ne yapsam susmuyo e ne yapayım diyordu 
(7,958 puan) tarafından
Şükür geçti benimki ama 1 buçuk yıl sürdü sabrım tükenmişti gerçekten basen aglayamiyirdum sinirden
(13 puan) tarafından
Benim daha 3. Ayın nasıl 1 bucuk yıl sürdü senin de zor bebeklik mi geçirdi
(313 puan) tarafından
Bazı bebeklerde uzun sürüyor bu durum iki yaşında kızım herşeye ağlardi bebekligide öyleydi kolik bebekdi lavobaya bile benle girerdi şuan 3 yaşında inanın 2.5 yaşına kadar kucagimda büyüttüm resmen surda 6 aydır rahatım biraz bu seferde kardeşi oldu 3 aylık şuan oda kolik bebek ayık olduğu her dakika agliyor susmuyor gezdiriyorum agliyo oturuyorum ağlıyor uykusu geliyor ağlıyor susmuyor ama tek çocuğum o değil ki sonuçta büyük kızımlada ilgilenmem gerekiyor çok zorlanıyorum bende o yüzden
(7,958 puan) tarafından
Hemde ne zordu zemin katta oturuyorduk 5 inci kattakiler sabah beni görünce Allah sana sabır versin derdi doktorlara imamlara götürdüm muskalar yaptırdim hiç değişmedi şuan 7 yaşında.. o binadan taşındık  ne zmn beni görseler  eski komşularım o neydi öyle o nasıl aglamaydi diyolar.. teyzelerim kuzenlerim ne zmn kızımı görse bahsediyor bebekliginden
(13 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun gerçekten güzel günler görelim inşallah
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşadım bir gece sabaha kadar susmadı ağladı çocuk daha küçüktü oda seninki gibi kimseyide aramadım söylemedim bizde çocuk büyüttük diyecekleri için kendim baktım hep kimseden bişey beklemedim.
(13 puan) tarafından
Bende aslında beklediğimden değilde dertleşmek amaçlı söylüyordum ama bir daha dile getirmicem hatalı oluyorum dediğin gibi en güzeli kendin büyütmek
(7,945 puan) tarafından
4. aydan sonra geçiyor sabır sabır.
(13 puan) tarafından
İnşaallah:(
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Annenle arandaki soruna bişey diyemem ama gaz sorunu için bende kardeşimde emzirirken hep ayva dana otunun çayını içtik. Aktarda bulabilirsin bazi yerlerde adı civan perçemi olarak da geçiyor. Sabah ve akşam yemeklerden sonra bir bardak iç inan bana faydasını görürsün. Tadı biraz kötü ben ılıyınca tek seferde dikip içebiliyordum. Kesinlikle bir kaç gün dene zaten bebek değil kendin içeceksin oyle zararlı tehlikeli bişey de değil. Dene faydasını görürsen dua et bana. Oğlumun da aşırı gazı olurdu ama hiç öyle kucakda gaz çıkarmaya uğraşmazdım büyük insan gibi gaz çıkarırdı. Doktor bile muayene ederken şaşırdı çok gazı var ama nasıl keyfi bu kadar yerinde demişti. Yeni emzirdim 5 dakikaya atar hepsini diyordum düşün o derece yani. 
(13 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ama ben emziremiyorum bebeğimi sağıp veriyorum genellikle mama tüketiyor sütüm çok çok az geliyor
0 oy
(6,365 puan) tarafından
Ah ah bende geçtim o yollardan ve yalnızdim benimde destekçim olmadı allah yardımcın olsun şimdi de uyku sorunu var yaşına girecek sorunlar bitmiyor bende tükendim napalim annelik kolay değil 
(13 puan) tarafından
Hemde hiç değilmiş
(6,365 puan) tarafından
Bir tatlı aşığı kadar kimyon çayı ver onu biraz rahatlatır canım. Emzik ver kundak yap ve YouTube dan beyaz gürültü bunlarda işe yarıyor. Emzirirken yatay değil de daha dik tutarak emzir. Damlalar bende işe yaramadi. Çok çektim. Gazı var diye ağlıyor yavrucak. Çok az kalmış sabret. Kendini topla koyverme yoksa mutsuz olursun.
(6,365 puan) tarafından
Ve yatağının altına yastık koy dik yatsın.
(13 puan) tarafından
Hepsini yapıyorum ama kimyon vermeye cesaret edemedim ağır gelir diye onuda mı versem kıvranıyor sürekli kızım valla nasıl yapayım onu acaba
(6,365 puan) tarafından
Ben veriyordum. Bir çay kaşığı verin diyorlar ama ben bir tatli kaşığı veriyordum. Ihlamur da sakinleştirir.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Buu18 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,415 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 754 göst.