0 oy
61 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,067 puan) tarafından
27 aylık kızm var. 

Bu aralar iştahsz kabızlık yaşıyor doktra gittim duphalac şurp verdi

Ama hala düzgünce yemk yemiyo bişy içmiyo ve gün içinde 3 kre falan karnmn ağrıyo diyp ovduryo bana. Dün akşm 11.30 da yarım biberon süt içti saat bu akşm 7 ye kdar da yarım biberon süt avuç ortası kadarda ekmk yedi bşka bişy yemdi içmedi.

Sürekli sallanrk uyuyn Bi çock ama bu akşm gel yemk yiyelim dedim piş pş istiyom dedi kızdm bnde yemk yemiyo sn git yat madem sallamıcm dedm gitmş yatmş uyumş şok oldum. Gaz sancısı yapıyo yoksa başka Bi derdimi var bilmiyorum 1 aylık ta oğlm var kıskandığından yapıyordr diyolr ama hiç kısknçlk görmüyorum Bn gelyo seviyo ağlıyorsa ilgilnyo tekrr doktra mı götürsem diyorm başına geln varmı bu drum hiç uyku sevmeyen çock uyanmak istemiyo resmen çk üzülyorm 

2 Cevaplar

0 oy
(612 puan) tarafından
27 aylık bebek o hala, bebek değil çocuk olsa hatta yetişkin olsa bile kıskançlık olur. İnsan dünyada en çok sevdiği kişiyi başkasıyla paylaşmak ister mi?  Ama ben kıskançlıktan kaka yapmayacağını düşünmüyorum. İştahı yerinde olsa ne kadar kıskançlıktan aç kalabilir ki? Süt zaten hazmı zor besin, e yanında ekmek. Yani kabızlık kaçınılmaz gibi görünüyor. Ne yapardım öyle bir durumda diye düşünüyorum, birincisi kesinlikle süt vermezdm vermiyorum da. Çünkü artık faydasından çok zararı olduğu biliniyor hele ki tek aldigi gıda buysa hiç vermem onun yerine illa sen de denemişsindir ama sürekli farklı çorbalar yapardım. Bı kaşık iki kaşık farketmez ne içerse. Kabızlık Allah korusun makat çatlağına sebep olursa iyice uzar süreç ve daha travmatik olur bebeğin için 
(4,067 puan) tarafından
Normlde de çeşt yemk sevn bri değil çk yemk seçiyo süt ü de çk içmiyo zatn ama bu drumda kitlenmiş haldeyim napcamı şaşrdm ya
(612 puan) tarafından
Heralde anneleri en çok zorlayan şeylerden biri bu yemek meselesi. Allah yardımcın olsun canım inşallah en kısa sürede çözülür durum
(4,067 puan) tarafından
Bi arkdşımn bebği var 1.5 yaşında hiç yemek seçmiyor maşallah pırasa bamya kabk herşyi yiyo şok oluyrm
-Reklam-
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Kuru incir yiyor mu canım, fındık kuru üzüm kuru kayısı kuru incir ver az biraz yese bile vitamini olur en azından.uzuldum canım geçmiş olsun inşallah düzelir.bu söylediklerim kabızlığa iyi gelir yerse.meyve suyu içiyorsa kuru incir kürü kayisidan hoşaf yapıp suyunu da icirebilirsin
(4,067 puan) tarafından
Sadce kuru üzüm ve erik pestil yiyo
Ceviz fındık fıstık yer onlrı alayım bari iyi aklma getirdiniz benm durmş resmn

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 175 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 164 göst.
0 oy
1 cevap 39 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde McLsKn16 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde McLsKn16 (148 puan) tarafından soruldu

380,714 soru

11,398,834 cevap

34,923 kullanıcı

...