0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Merhaba kizlar ben bu ay spral taktirdim ama korkuyorum da taktirdigim ay hamile kalır mıyım die bebegim 11 aylık daha spralle taktirdigi ay hamile kalan filan var mı çünkü eşim korunmayı da bıraktı artık çok korkuyorum spral var birsey olmaz diyerek ama yinede korkuyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından
Çok çıktı haberleri evet var
(97 puan) tarafından
Yaaaa :(
(410 puan) tarafından
Dikkat et sende daha çok küçük bebeğin var sende kalırsın bak
(97 puan) tarafından
Ne yapsam acaba aynı zamanda doğum kontrol hapı da mı kullansam ama emziriyorumda emzirirken kullaniliyormu
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Benim etrafımda 8 sene bu yöntemle korunan var dikkat ettiğin sürece bişey olmaz ama ek olarak başka korunma yöntemleride ekleyebilirsin hap , prezervatif, iğne gibi
(97 puan) tarafından
Emzirirken doğum kontrol hapı kullanabilir miyim valla korkuyorum olmazsa hapı da kullanayım ek olarak
(6,512 puan) tarafından
Cezarette diye bir doğum kontrol hapı var emzirirken kullnilan canim
(97 puan) tarafından
Doktora yazdirmam gerekiyor mu yada direk eczaneden alabilir miyim
(6,512 puan) tarafından
Direk alabirlirsin galiba yaa
(11,084 puan) tarafından
Doktora danışmadan kullanma o hap beni mahvetti. Her bünyeye uygun olmuyo
0 oy
(5,904 puan) tarafından
İlk ay korunmak gerek 1 ay sonra kontrole gidip yerinde duruyor mu diye baktırırsın sonrasında hem spiral hem geri çekilme yöntemi kullanırsınız
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Gorumcemin çalışanı geçende hamile kaldı spiralle. Hap kullanma ama eşim kondom kullansın. 
0 oy
(392 puan) tarafından
Ablam spiral varken hamile kaldı doğum yaptı ama hala etkisinden çıkamadı :)
0 oy
(367 puan) tarafından
Ben spirali taktirdiktan 1 sene sonra hamile kaldim. Malesef dikkat etmek gerekiyor 
(2,972 puan) tarafından
Ağır birşey mı kaldırdın Cnm kaydı mı
(367 puan) tarafından
Yoo kaldirmamistim ama kaymış. Bende hamile olduğumu öğrenince anladım kaydığını:)
0 oy
(645 puan) tarafından
Varmış evet csnim taktıkları yerden kayarsa Hamile kalabiliyormussun 
(645 puan) tarafından
Emzirirken ilaç kullanmayı onermiyorlar canjm sağlık ocağındaki doktorla görüştüm 3 aylık iğne var emzirirken kullanamazsın doğum kontrol de aynı şekilde sütun kalitesini bozuyor dedi şuan bende spiral taktircm.
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Maalesef canım hiçbir korunma yöntemi kesin korumuyo ki hepsinde bı risk var Rabbim verecekse her şekilde nasip ediyo 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 148 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nisa ceren sena (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayseglll (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
0 oy
3 cevap 98 göst.
17 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1310. (317 puan) tarafından soruldu

381,001 soru

11,406,462 cevap

34,943 kullanıcı

...