0 oy
83 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (66 puan) tarafından

Kizlar bu siteden gömlek  alacam  ama hiç bu siteden almadım alan varmı malı iyimi içi belli ediyormu 

image

4 Cevaplar

0 oy
(2,886 puan) tarafından
Post üste bende merak ettim güzel şeyler var 
(66 puan) tarafından
Evet ben de güvenilir mi onu merak ediyorum
(6,047 puan) tarafından
Ben daha önce bir kaç defa alışveriş yaptım hala da takip ediyorum. Ürünleri güzel ben begeniyorum
-Reklam-
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Bende gizcenin takımı var yazlık geçen yaz almıştım kumaşı fln güzel yani idare eder öyle aman aman kaliteli değil çokta kalitesiz değil 
(66 puan) tarafından
Alıyım sizce içi  belli edermi
(6,204 puan) tarafından
Bilemedim beyaz olduğu için içten astarı yoksa belli eder satıcıya sorun siz astarı var mi bide yorumlarını okuyun orda da yazar
(66 puan) tarafından
Öyle yaparım  olmadı  teşekkürler
0 oy
tarafından
Bence trençkot almıştım güzeldi beğendim 
0 oy
(163 puan) tarafından
geçen sene bi elbise aldım kumaşı çok kötü geldi, gözüktüğü gibi dökümlü değildi baya kalındı iade almadıkları için başka bi elbiseyle mecburi değişim yaptım onun da kumaşı baya naylonsu ve iç gösteriyo bi kere giydim duruyo kenarda. kumaşları fotoğraftaki gibi durmuyo ürün özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına bakın mutlaka.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 71 göst.
27 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde YAVUZ AMINE (637 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
27 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
10 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu

380,251 soru

11,384,682 cevap

34,884 kullanıcı

...